Üldandmed
Äriregister · 6 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.04.2005Äriregister
- Aadress
- JõekaldaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56359040Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100961913MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 6 h tagasiAsutajad
Äriregister · 6 h tagasiOsanikud
Äriregister · 6 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 6 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 6 h tagasiVaiper Veod Osaühing on osanik või juhtorganis veel 3 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24 548 € | 8069 € | 535 529 € | €545k | 0 | 25.06.2025 |
| 2023 | 25 391 € | 344 € | 527 459 € | €542k | 0 | 13.06.2024 |
| 2022 | 49 846 € | 153 547 € | 527 114 € | €543k | 1 | 22.06.2023 |
| 2021 | 59 403 € | 20 303 € | 373 568 € | €390k | 1 | 29.06.2022 |
| 2020 | 66 232 € | 45 836 € | 353 265 € | €368k | 1 | 02.11.2021 |
| 2019 | 57 159 € | 105 898 € | 307 428 € | €407k | 1 | 25.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5998 € | 317 € | 0 € | — |
| 2025 | 24 691 € | 1646 € | 0 € | — |
| 2024 | 24 877 € | 1655 € | 0 € | — |
| 2023 | 25 446 € | 2336 € | 1090 € | — |
| 2022 | 53 296 € | 8560 € | 4185 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €6k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 317 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €6k | €6k | €6k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | 580 € | 335 € | 338 € | 393 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | 385 € | 0 € | 565 € | 705 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €6k | €6k | €6k | €6k |
| Riigimaksud 2023 | €1k | 438 € | 220 € | 200 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €15k | €16k | €16k | €6k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | 400 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | 431 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30028784 / 9 · Olek: Jõustunud
29.10.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
29.10.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30028784 / 8 · Olek: Jõustunud
31.08.2021
Korraldav määrus
Ä 30028784 / M3 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30028784 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30028784 / 6 · Olek: Jõustunud
19.05.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.05.2015
Muutmiskanne
Ä 30028784 / 5 · Olek: Jõustunud
13.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.10.2011
Muutmiskanne
Ä 30028784 / 4 · Olek: Jõustunud
07.09.2011
Muutmiskanne
Ä 30028784 / M2 · Olek: Jõustunud
19.10.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.10.2010
Muutmiskanne
Ä 30028784 / 3 · Olek: Jõustunud
04.05.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.05.2006
Muutmiskanne
Ä 28784 / 2 · Olek: Jõustunud
27.04.2006
Muutmiskanne
Ä 28784 / M1 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 87614 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 28784 · Olek: Kinnitatud
06.04.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
06.04.2005
Esmakanne
Ä 87614 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Mark SaarJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet