Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.05.2005Äriregister
- Aadress
- Kiige tn 1-1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.nordfox.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5022689Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43329 — Muude ehituspuusepatoodete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100971424MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiCO
Comdirect OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 05.05.2005
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi nordfox.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 427 542 € | −111 892 € | 44 941 € | €247k | 11 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 392 712 € | −9974 € | 169 833 € | €325k | 10 | 05.07.2024 |
| 2022 | 1 272 152 € | 56 357 € | 198 307 € | €371k | 10 | 19.10.2023 |
| 2021 | 1 030 249 € | 13 595 € | 184 950 € | €392k | 10 | 09.08.2022 |
| 2020 | 945 237 € | −147 308 € | 171 355 € | €359k | 12 | 29.11.2021 |
| 2019 | 1 584 225 € | 104 551 € | 339 649 € | €537k | 13 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 184 055 € | 29 503 € | 21 018 € | 10 |
| 2025 | 1 438 298 € | 255 984 € | 255 980 € | 10 |
| 2024 | 1 899 618 € | 204 022 € | 197 396 € | 11 |
| 2023 | 1 796 174 € | 205 812 € | 184 442 € | 10 |
| 2022 | 1 530 135 € | 272 793 € | 203 249 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €184k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €30k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €329k | €332k | €225k | €552k |
| Riigimaksud 2025 | €39k | €75k | €76k | €66k |
| Tööjõumaksud 2025 | €40k | €73k | €73k | €70k |
| Töötajaid 2025 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2024 | €374k | €423k | €382k | €721k |
| Riigimaksud 2024 | €52k | €50k | €32k | €70k |
| Tööjõumaksud 2024 | €47k | €49k | €29k | €73k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 11 | 11 | 11 |
| Käive 2023 | €453k | €471k | €414k | €458k |
| Riigimaksud 2023 | €56k | €57k | €56k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €51k | €44k | €45k | €44k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €328k | €510k | €335k | €358k |
| Riigimaksud 2022 | €65k | €75k | €56k | €76k |
| Tööjõumaksud 2022 | €50k | €57k | €51k | €46k |
| Töötajaid 2022 | 11 | 11 | 10 | 10 |
Toetused (1 · €11k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
10 704 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded26.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10088441 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10088441 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10088441 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 12 sündmust
08.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10088441 / 6 · Olek: Jõustunud
08.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10088441 / 5 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10088441 / 4 · Olek: Jõustunud
16.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
05.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 88441 / 3 · Olek: Jõustunud
03.06.2005
Muutmiskanne
Ä 88441 / 2 · Olek: Jõustunud
03.06.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
05.05.2005
Esmakanne
Ä 88441 · Olek: Jõustunud
05.05.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Jana-Mare RebaneJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Arvo HeinaJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet