Üldandmed
Äriregister · 1 p tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.07.2005Äriregister
- Aadress
- Tammemäe, Prangli küla, Kanepi vald, 63508 Põlva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.talutehnika.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 5041986 · +372 5241986Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47811 — Mootorsõidukite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100983470MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (2)
Äriregister · 1 p tagasiAsutajad
Äriregister · 1 p tagasiOsanikud
Äriregister · 1 p tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 p tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 22 h tagasiDomeenid (1)
www.talutehnika.ee
Äriregister
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€1.1mviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€48kviimane
€200k€100k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 050 104 € | 48 079 € | 409 472 € | €1.1m | 4 | 08.07.2025 |
| 2023 | 1 014 477 € | 48 939 € | 361 465 € | €990k | 5 | 03.06.2024 |
| 2022 | 1 185 944 € | 82 806 € | 312 382 € | €909k | 6 | 18.05.2023 |
| 2021 | 1 133 673 € | 107 718 € | 229 576 € | €754k | 5 | 05.05.2022 |
| 2020 | 938 366 € | 44 181 € | 121 858 € | €380k | 5 | 17.05.2021 |
| 2019 | 750 974 € | 13 034 € | 77 676 € | €295k | 4 | 06.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 554 060 € | 74 360 € | 18 400 € | 6 |
| 2025 | 1 956 337 € | 293 764 € | 75 243 € | 5 |
| 2024 | 1 562 614 € | 215 463 € | 70 034 € | 5 |
| 2023 | 1 545 077 € | 238 631 € | 85 127 € | 5 |
| 2022 | 1 721 385 € | 245 440 € | 93 512 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €554k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €74k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €18k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €433k | €529k | €567k | €427k |
| Riigimaksud 2025 | €74k | €56k | €94k | €69k |
| Tööjõumaksud 2025 | €18k | €20k | €21k | €16k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2024 | €308k | €524k | €383k | €348k |
| Riigimaksud 2024 | €46k | €71k | €54k | €45k |
| Tööjõumaksud 2024 | €17k | €23k | €15k | €15k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 4 | 4 | 5 |
| Käive 2023 | €462k | €281k | €341k | €461k |
| Riigimaksud 2023 | €68k | €51k | €53k | €67k |
| Tööjõumaksud 2023 | €24k | €19k | €20k | €22k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €499k | €405k | €524k | €294k |
| Riigimaksud 2022 | €59k | €63k | €77k | €46k |
| Tööjõumaksud 2022 | €21k | €26k | €23k | €24k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 5 | 5 | 5 |
Riigihanked (4 · €357k)
Riigihangete register · 23 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 06.01.2025 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 12 000 € | |
| 21.02.2020 | mittetulundusühing Saare Rannad | 28 790 € | |
| 04.11.2019 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 312 500 € | |
| 03.06.2019 | Vinni Vallavalitsus | 3250 € |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2025
- 19.07.2025Astus juhatusse
- 19.07.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 20029296 / 12 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 12 · kanne
- 08.07.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 1 050 104 €
- 06.01.2025Võitis riigihankeBranson traktorite hooldus- ja remonditeenus ning varuosade ost. · Riigimetsa Majandamise Keskus · 12 000 €
2024
- 05.06.2024Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 20029296 / 11 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 11 · kanne
- 03.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 1 014 477 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.