Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.08.2005Äriregister
- Aadress
- Haapsalu mnt 21ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.borsa.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 6233333Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46462 — Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100993952MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOK
Osaühing KRIMONTE HOLDINGVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 02.08.2005
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 21 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi borsa.ee1 tehnoloogiat tuvastatud
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 379 947 € | −18 602 € | 141 114 € | €366k | 6 | 09.10.2025 |
| 2023 | 385 422 € | 551 € | 159 716 € | €341k | 6 | 19.07.2024 |
| 2022 | 376 081 € | 27 645 € | 159 165 € | €381k | 4 | 13.07.2023 |
| 2021 | 338 883 € | 27 971 € | 131 520 € | €367k | 4 | 30.09.2022 |
| 2020 | 534 333 € | 28 355 € | 103 549 € | €410k | 4 | 16.08.2021 |
| 2019 | 455 771 € | 6189 € | 75 194 € | €383k | 4 | 08.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 130 248 € | 11 209 € | 3746 € | 6 |
| 2025 | 572 844 € | 52 948 € | 15 933 € | 7 |
| 2024 | 606 159 € | 48 912 € | 17 400 € | 7 |
| 2023 | 652 171 € | 61 947 € | 18 144 € | 6 |
| 2022 | 580 655 € | 61 291 € | 8984 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €130k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €126k | €175k | €146k | €126k |
| Riigimaksud 2025 | €14k | €17k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €3k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 5 | 6 | 7 |
| Käive 2024 | €130k | €176k | €135k | €165k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €14k | €12k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €5k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €143k | €186k | €182k | €142k |
| Riigimaksud 2023 | €13k | €14k | €22k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €5k | €5k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2022 | €114k | €159k | €148k | €159k |
| Riigimaksud 2022 | €13k | €14k | €13k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €2k | €1k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 4 | 3 | 4 |
Riigihanked (4 · €2.0m)
Riigihangete register · 17 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 05.10.2023 | Mikrobioloogia labori analüüside teostamise vahendid | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 1 647 600 € |
| 01.04.2022 | Antibiootikumitundlikkuse määramiseks vajalike materjalide ostmine | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum | 287 829 € |
| 16.09.2021 | Laboris kasutatavate reagentide, testide ja tarvikute hange | Aktsiaselts Rakvere Haigla | 22 637 € |
| 22.09.2020 | Mikrobioloogia reaktiivid | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla | 50 794 € |
Ajalugu (38)
Äriregister kanded11.03.2026
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 12 · Olek: Jõustunud
11.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 10
19.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10091451 / M11 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10091451 / M10 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 11 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 33 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
07.10.2022
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 10 · Olek: Jõustunud
07.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.04.2019
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 9 · Olek: Jõustunud
02.04.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
20.03.2019
Muutmiskanne
Ä 10091451 / M9 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 7 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
19.05.2014
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10091451 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.08.2012
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 5 · Olek: Jõustunud
02.08.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10091451 / M7 · Olek: Jõustunud
23.08.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
18.08.2010
Muutmiskanne
Ä 10091451 / 4 · Olek: Jõustunud
25.01.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 91451 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
12.10.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 91451 / M5 · Olek: Jõustunud
15.10.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 91451 / M4 · Olek: Jõustunud
07.02.2008
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 91451 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.01.2008
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 91451 / M2 · Olek: Jõustunud
18.10.2007
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 91451 / M1 · Olek: Jõustunud
14.09.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
13.09.2005
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 29382 / 3 · Olek: Jõustunud
12.09.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 91451 · Olek: Jõustunud
12.09.2005
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
26.08.2005
Märkus
Kanne nr 2
25.08.2005
Märkus
Ä 29382 / 2 · Olek: Jõustunud
02.08.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
01.08.2005
Esmakanne
Ä 29382 · Olek: Jõustunud
27.07.2005
Esmakanne
Ä 29382 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Indrek RuubasJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Jaane ValtnaOsanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet