Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.08.2005Äriregister
- Aadress
- VipiADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5063347Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 31001 — Mööbli (v.a madratsite) tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100986600MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOsanikud
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 273 771 € | 10 931 € | 316 140 € | €459k | 8 | 16.09.2025 |
| 2023 | 319 418 € | 2205 € | 305 209 € | €499k | 8 | 16.07.2024 |
| 2022 | 317 133 € | 37 720 € | 303 004 € | €423k | 8 | 03.07.2023 |
| 2021 | 272 690 € | 37 981 € | 265 284 € | €375k | 8 | 11.08.2022 |
| 2020 | 215 447 € | 13 452 € | 227 303 € | €397k | 8 | 30.12.2021 |
| 2019 | 214 158 € | 19 915 € | 213 851 € | €426k | 6 | 26.08.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 116 683 € | 11 502 € | 8068 € | 8 |
| 2025 | 248 094 € | 31 195 € | 31 840 € | 6 |
| 2024 | 282 136 € | 36 017 € | 41 007 € | 6 |
| 2023 | 321 853 € | 32 898 € | 41 116 € | 8 |
| 2022 | 325 674 € | 43 099 € | 43 551 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €117k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 8 | — | — | — |
| Käive 2025 | €44k | €66k | €52k | €86k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €12k | €9k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €11k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | €80k | €61k | €61k | €80k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €11k | €6k | €13k |
| Tööjõumaksud 2024 | €11k | €11k | €6k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 7 | 6 |
| Käive 2023 | €61k | €79k | €94k | €88k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €9k | €10k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €10k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Käive 2022 | €74k | €102k | €76k | €74k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | €12k | €11k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €11k | €11k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 8 | 8 |
Kommertspandid (1 · €25k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
25 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 03.04.2019 · kehtiv
Kinnistud (1 · 1976 m²)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 11 h tagasiVipi, Pruntova küla, Setomaa vald, Võru maakond
KinnisasiTootmismaa 100%46801:002:0224#2710641
1976 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (2 · €84k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
46 491 €
PRIAEU/EAFRD2023
37 800 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded19.08.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20029428 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20029428 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20029428 / 7 · Olek: Jõustunud
05.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 12 sündmust
05.04.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20029428 / 6 · Olek: Jõustunud
03.04.2019
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
03.04.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 20029428 / 5 · Olek: Jõustunud
26.03.2019
Kommertspandi avamiskanne
K 20029428 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20029428 / 4 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20029428 / 3 · Olek: Jõustunud
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 29428 / 2 · Olek: Jõustunud
04.08.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
03.08.2005
Esmakanne
Ä 29428 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Kalle KaupJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte