Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.06.2005Äriregister
- Aadress
- Posti tn 19ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5264663 · +372 5254663Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43211 — ElektripaigaldustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE100977635MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiOsanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiOsaühing Inscom MT on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 394 111 € | 107 736 € | 594 464 € | €649k | 1 | 04.07.2025 |
| 2023 | 598 803 € | 25 454 € | 486 728 € | €562k | 1 | 01.07.2024 |
| 2022 | 564 347 € | 9769 € | 461 274 € | €586k | 2 | 05.07.2023 |
| 2021 | 299 326 € | 33 808 € | 451 505 € | €465k | 1 | 20.07.2022 |
| 2020 | 506 197 € | 77 625 € | 417 697 € | €422k | 1 | 19.08.2021 |
| 2019 | 625 307 € | 44 146 € | 340 072 € | €421k | 1 | 30.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 36 556 € | 9379 € | 7990 € | 1 |
| 2025 | 402 039 € | 43 843 € | 9229 € | 2 |
| 2024 | 345 727 € | 63 329 € | 4048 € | 1 |
| 2023 | 551 820 € | 37 159 € | 5649 € | 1 |
| 2022 | 449 837 € | 62 915 € | 12 026 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €37k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €233k | €36k | €16k | €117k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €8k | €3k | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €184k | 0 € | €158k | €4k |
| Riigimaksud 2024 | €27k | 951 € | €34k | 957 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €310k | €114k | €39k | €89k |
| Riigimaksud 2023 | €21k | €3k | €5k | €9k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Käive 2022 | €110k | €47k | €181k | €113k |
| Riigimaksud 2022 | €18k | €3k | €23k | €18k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 19 h tagasiAjalugu (17)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30025360 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30025360 / 5 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 12 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30025360 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30025360 / 3 · Olek: Jõustunud
16.05.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 30025360 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 25360 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 89591 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 25360 · Olek: Kinnitatud
21.06.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
20.06.2005
Esmakanne
Ä 89591 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Marko PärjalaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte