Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.09.2005Äriregister
- Aadress
- Vuti tn 111ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.after7.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 6586666 · +372 5261416Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101062743MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi after7.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
LiteSpeed
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Sildihaldur
Google Tag Manager
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 273 412 € | 353 € | 37 209 € | €62k | 5 | 30.05.2025 |
| 2023 | 220 270 € | 18 733 € | 54 657 € | €73k | 5 | 29.06.2024 |
| 2022 | 258 750 € | 1666 € | 48 424 € | €62k | 5 | 26.06.2023 |
| 2021 | 175 456 € | 3869 € | 46 758 € | €61k | 4 | 14.06.2022 |
| 2020 | 239 195 € | 12 € | 42 888 € | €55k | 4 | 23.05.2021 |
| 2019 | 164 495 € | 712 € | 59 392 € | €78k | 4 | 02.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 80 830 € | 24 889 € | 9386 € | 5 |
| 2025 | 233 424 € | 80 577 € | 46 766 € | 5 |
| 2024 | 291 106 € | 80 389 € | 43 125 € | 6 |
| 2023 | 214 153 € | 54 247 € | 26 659 € | 4 |
| 2022 | 275 181 € | 58 998 € | 35 217 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €81k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €9k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €55k | €77k | €57k | €45k |
| Riigimaksud 2025 | €20k | €27k | €18k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €13k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €43k | €56k | €106k | €86k |
| Riigimaksud 2024 | €14k | €14k | €26k | €26k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €12k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €36k | €51k | €88k | €38k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €12k | €20k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €7k | €6k | €8k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €39k | €68k | €110k | €58k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €13k | €23k | €12k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €8k | €11k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 6 | 5 | 5 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10091370 / 9 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10091370 / 8 · Olek: Jõustunud
16.12.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10091370 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10091370 / 6 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10091370 / 5 · Olek: Jõustunud
08.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.07.2012
Muutmiskanne
Ä 10091370 / 4 · Olek: Jõustunud
02.07.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
16.06.2009
Muutmiskanne
Ä 91370 / 3 · Olek: Jõustunud
16.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.12.2005
Muutmiskanne
Ä 91370 / 2 · Olek: Jõustunud
15.12.2005
Muutmiskanne
Kanne nr 2
13.12.2005
Muutmiskanne
Ä 91370 / M1 · Olek: Jõustunud
08.09.2005
Esmakanne
Ä 91370 · Olek: Jõustunud
08.09.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Mart KallisJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Margus KaasikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte