Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.03.2006Äriregister
- Aadress
- Tartu mnt 21cADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.kwintex.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 5291678Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 14231 — Töörõivaste tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101069403MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi kwintex.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 602 504 € | 22 487 € | 527 808 € | €667k | 30 | 21.03.2025 |
| 2023 | 807 859 € | −56 613 € | 505 321 € | €680k | 38 | 25.06.2024 |
| 2022 | 802 865 € | 4829 € | 566 734 € | €700k | 36 | 23.05.2023 |
| 2021 | 717 698 € | −28 091 € | 561 905 € | €709k | 39 | 10.06.2022 |
| 2020 | 598 081 € | 34 930 € | 589 996 € | €723k | 35 | 21.06.2021 |
| 2019 | 537 081 € | 70 378 € | 565 065 € | €693k | 37 | 06.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 96 790 € | 31 654 € | 25 194 € | 22 |
| 2025 | 425 369 € | 116 061 € | 110 238 € | 21 |
| 2024 | 641 093 € | 104 241 € | 108 282 € | 25 |
| 2023 | 898 791 € | 106 925 € | 114 092 € | 38 |
| 2022 | 849 918 € | 90 466 € | 96 337 € | 35 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €97k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €32k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €25k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 22 | — | — | — |
| Käive 2025 | €150k | €108k | €90k | €77k |
| Riigimaksud 2025 | €34k | €30k | €21k | €32k |
| Tööjõumaksud 2025 | €35k | €29k | €19k | €27k |
| Töötajaid 2025 | 27 | 27 | 23 | 21 |
| Käive 2024 | €241k | €130k | €86k | €183k |
| Riigimaksud 2024 | €30k | €29k | €15k | €30k |
| Tööjõumaksud 2024 | €32k | €30k | €16k | €30k |
| Töötajaid 2024 | 36 | 21 | 21 | 25 |
| Käive 2023 | €212k | €221k | €205k | €260k |
| Riigimaksud 2023 | €24k | €24k | €24k | €34k |
| Tööjõumaksud 2023 | €25k | €26k | €26k | €36k |
| Töötajaid 2023 | 36 | 38 | 36 | 38 |
| Käive 2022 | €192k | €245k | €180k | €233k |
| Riigimaksud 2022 | €23k | €21k | €17k | €29k |
| Tööjõumaksud 2022 | €23k | €23k | €19k | €31k |
| Töötajaid 2022 | 40 | 36 | 35 | 35 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40018312 / 6 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40018312 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 15 sündmust
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40018312 / 4 · Olek: Jõustunud
06.03.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.03.2014
Muutmiskanne
Ä 40018312 / 3 · Olek: Jõustunud
17.02.2014
Muutmiskanne
Ä 40018312 / M8 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.02.2011
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 40018312 / M7 · Olek: Puudused kõrvaldatud
03.09.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 40018312 / M6 · Olek: Jõustunud
12.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
12.07.2010
Muutmiskanne
Ä 40018312 / 2 · Olek: Jõustunud
17.03.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 40018312 / M5 · Olek: Jõustunud
20.10.2009
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 18312 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.07.2009
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 18312 / M3 · Olek: Jõustunud
14.11.2008
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta
Ä 18312 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.03.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
13.03.2006
Esmakanne
Ä 18312 · Olek: Jõustunud
21.02.2006
Esmakanne
Ä 18312 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Daniel RajaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte