Üldandmed
Äriregister · 9 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 15.12.2005Äriregister
- Aadress
- Vee tn 6, Paide linn, Paide linn, 72713 Järva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5228622 · +372 3851887Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 72201 — Teadus- ja arendustegevus sotsiaal- ja humanitaarteaduste vallasÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101371874MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 9 h tagasiAsutajad
Äriregister · 9 h tagasiOsanikud
Äriregister · 9 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 9 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 9 h tagasiOÜ Vee Perearstikeskus on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€470kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€347kviimane
€500k€250k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 469 810 € | 346 652 € | 843 049 € | €850k | 1 | 11.06.2025 |
| 2023 | 220 358 € | 107 379 € | 516 396 € | €520k | 1 | 07.08.2024 |
| 2022 | 199 375 € | 134 328 € | 428 909 € | €439k | 1 | 24.10.2023 |
| 2021 | 170 019 € | 102 367 € | 317 581 € | €322k | 0 | 28.08.2022 |
| 2020 | 161 476 € | 97 537 € | 235 214 € | €239k | 0 | 26.08.2021 |
| 2019 | 128 557 € | 67 870 € | 167 677 € | €173k | 1 | 15.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 5825 € | 6049 € | 3 |
| 2025 | 127 204 € | 21 686 € | 21 207 € | 3 |
| 2024 | 478 120 € | 9850 € | 6614 € | 3 |
| 2023 | 162 627 € | 12 528 € | 9413 € | 3 |
| 2022 | 175 593 € | 6451 € | 1751 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €47k | €30k | €3k | €47k |
| Riigimaksud 2025 | €9k | €4k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €4k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €237k | €74k | €52k | €115k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €1k | €1k | €1k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €73k | €42k | €31k | €17k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €6k | €4k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €4k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €96k | €22k | €11k | €46k |
| Riigimaksud 2022 | — | €5k | — | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | — | €1k | — | 584 € |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Ajalugu (24)
Äriregister kanded08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30028458 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
24.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 30028458 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30028458 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30028458 / 7 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 19 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
22.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30028458 / 6 · Olek: Jõustunud
22.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30028458 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
13.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30028458 / 4 · Olek: Jõustunud
13.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30028458 / M2 · Olek: Jõustunud
01.09.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30028458 / 3 · Olek: Jõustunud
01.09.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 28458 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
25.09.2007
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 28458 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 94294 / 2 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 28458 · Olek: Kinnitatud
02.01.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
02.01.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 2
15.12.2005
Esmakanne
Kanne nr 1
14.12.2005
Esmakanne
Ä 94294 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Ingrid AltJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
ITRI Capital Group OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liige
Järvamaa Perearstide Selts
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
KARATEKLUBI TÄHT
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
MTÜ Eesti Esmatasandi Tervisekeskuste Liit
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
OÜ Oldi Talu
Juhatuse liigeOsanik 50%AsutajaTegelik kasusaaja
Paide Arst OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeAsutajaTegelik kasusaaja
Rand-Dolf OÜ
Osanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja