Üldandmed
Äriregister · 20 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.01.2006Äriregister
- Aadress
- Ropka tn 24-54ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 69109 — Muud juriidilised toimingudÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 20 h tagasiAsutajad
Äriregister · 20 h tagasiON
Osaühing NeliveduVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 11.10.2005
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 20 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 20 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 20 h tagasiOsaühing VARAMÄGI on osanik või juhtorganis veel 2 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45 349 € | 127 396 € | 346 986 € | €349k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 45 129 € | 36 483 € | 226 790 € | €227k | 1 | 29.06.2024 |
| 2022 | 42 828 € | 14 870 € | 190 307 € | €190k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 35 228 € | 64 530 € | 175 437 € | €175k | 1 | 05.10.2022 |
| 2020 | 7529 € | −28 406 € | 117 220 € | €117k | 1 | 08.07.2021 |
| 2019 | 5100 € | 19 690 € | 145 626 € | €146k | 1 | 21.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 938 € | 895 € | — |
| 2025 | — | 3554 € | 1930 € | — |
| 2024 | — | 3255 € | 3276 € | — |
| 2023 | — | 1664 € | 1639 € | — |
| 2022 | — | 2708 € | 2730 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 938 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 895 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €2k | — | €2k | 78 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 140 € | — | €2k | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | — | €2k | — | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | — | €2k | — | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | 64 € | 395 € | — | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 410 € | — | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | 64 € | — | — | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | — | — | €3k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40022058 / 8 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40022058 / 7 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40022058 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
05.12.2017
Muutmiskanne
Ä 40022058 / 5 · Olek: Jõustunud
05.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.12.2014
Muutmiskanne
Ä 40022058 / 4 · Olek: Jõustunud
29.12.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 4
28.01.2012
Muutmiskanne
Ä 40022058 / 3 · Olek: Jõustunud
28.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.06.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40022058 / 2 · Olek: Jõustunud
28.06.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 2
04.12.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 34492 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 5
01.12.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 22058 · Olek: Jõustunud
01.12.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
21.11.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 22058 / M1 · Olek: Jõustunud
20.11.2008
Märkus
Ä 34492 / 4 · Olek: Jõustunud
20.11.2008
Märkus
Kanne nr 4
30.06.2008
Muutmiskanne
Ä 34492 / 3 · Olek: Jõustunud
30.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.02.2006
Muutmiskanne
Ä 34492 / 2 · Olek: Jõustunud
14.02.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.01.2006
Esmakanne
Ä 34492 · Olek: Jõustunud
20.01.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Anti KallamJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet