Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.02.2006Äriregister
- Aadress
- Männiku tee 10/1-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 53201 — Muu posti- ja kullerteenusedÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | −92 784 € | 2567 € | €3k | 0 | 14.05.2025 |
| 2023 | 0 € | −72 € | 95 351 € | €96k | 0 | 25.06.2024 |
| 2022 | 0 € | −72 € | 95 423 € | €96k | 0 | 28.04.2023 |
| 2021 | 0 € | −72 € | 95 495 € | €96k | 0 | 16.06.2022 |
| 2020 | 0 € | −54 € | 95 567 € | €96k | 0 | 21.06.2021 |
| 2019 | 8211 € | 7708 € | 95 621 € | €102k | 0 | 07.05.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10095854 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10095854 / 8 · Olek: Jõustunud
29.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 13 sündmust
29.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10095854 / 7 · Olek: Jõustunud
25.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
25.11.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10095854 / 6 · Olek: Jõustunud
31.12.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 5
31.12.2013
Muutmiskanne
Ä 10095854 / 5 · Olek: Jõustunud
02.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
02.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10095854 / 4 · Olek: Jõustunud
11.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 95854 / 3 · Olek: Jõustunud
19.07.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
19.07.2006
Muutmiskanne
Ä 95854 / 2 · Olek: Jõustunud
07.02.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
07.02.2006
Esmakanne
Ä 95854 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Eve IngelJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet