Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.04.2006Äriregister
- Aadress
- LillemäeADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5150880Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01421 — Muu veislaste ja pühvlikasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101058744MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 67 708 € | 7805 € | 462 401 € | €785k | 3 | 21.06.2025 |
| 2023 | 120 387 € | −2440 € | 454 597 € | €819k | 2 | 24.05.2024 |
| 2022 | 137 982 € | 22 524 € | 457 036 € | €883k | 2 | 29.06.2023 |
| 2021 | 57 184 € | −8209 € | 462 312 € | €634k | 2 | 28.06.2022 |
| 2020 | 71 615 € | 153 589 € | 470 521 € | €620k | 2 | 23.03.2021 |
| 2019 | 74 408 € | 6519 € | 316 932 € | €660k | 2 | 02.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 26 790 € | 4695 € | 2023 € | 2 |
| 2025 | 114 196 € | 20 071 € | 12 202 € | 2 |
| 2024 | 122 514 € | 20 042 € | 14 474 € | 4 |
| 2023 | 148 549 € | 24 124 € | 8963 € | 4 |
| 2022 | 184 904 € | 8912 € | 8230 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €27k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €39k | €53k | €8k | €15k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €7k | 0 € | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | €4k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €24k | €81k | €8k | €10k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €5k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €4k | €4k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €76k | €22k | €40k | €10k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €2k | €7k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 3 | 4 |
| Käive 2022 | €4k | €76k | €64k | €42k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €9k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Toetused (14 · €108k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
13 358 €
PRIAEU/EAFRD2024
13 340 €
PRIAEU/EAFRD2024
12 766 €
PRIAEU/EAFRD2024
9580 €
PRIAEU/EAFRD2024
2857 €
PRIAEU/EAFRD2024
2593 €
Näita ülejäänud (8)
PRIAEU/EAFRD2024
1287 €
PRIAEU/EAFRD2024
1263 €
PRIAEU/EAFRD2024
856 €
620 €
PRIAEU/EAFRD2024
221 €
PRIAEU/EAFRD2023
20 720 €
PRIAEU/EAFRD2023
19 753 €
PRIAEU/EAFRD2023
9002 €
Ajalugu (23)
Äriregister kanded06.03.2024
Kommertspandi kustutamiskanne
Kanne nr 2
06.03.2024
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20035163 / 11 · Olek: Jõustunud
29.02.2024
Kommertspandi kustutamiskanne
K 20035163 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20035163 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20035163 / 9 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20035163 / 8 · Olek: Jõustunud
27.08.2016
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
27.08.2016
Kommertspandi avamiskanne
K 20035163 / 7 · Olek: Jõustunud
19.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20035163 / 6 · Olek: Jõustunud
08.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20035163 / 5 · Olek: Jõustunud
20.12.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2010
Muutmiskanne
Ä 20035163 / 4 · Olek: Jõustunud
08.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 35163 / 3 · Olek: Jõustunud
14.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.01.2008
Muutmiskanne
Ä 35163 / 2 · Olek: Jõustunud
04.04.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
04.04.2006
Esmakanne
Ä 35163 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Tarmo SeinJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte