Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 25.04.2006Äriregister
- Aadress
- Aardla tn 120-79ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.altjaylevalt.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56914444Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 71122 — Geoloogilised ja geodeetilised uurimistöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101047506MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad (3)
Äriregister · 22 h tagasiOK
OÜ KonkritVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 06.01.2006
Asutaja
Osanikud (4)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 22 h tagasiTehnoloogiad
BuiltWith · 30.03.2026 altjaylevalt.ee8 aktiivset tehnoloogiat 5 grupis
SSL-sertifikaat2E-postiserver2Vidinad2Hosting1Veebiserver1
Kategooriate jaotus
SSL-sertifikaat (2)
Root Authority
E-postiserver (2)
Secure Email · Business Email Hosting
Vidinad (2)
—
Hosting (1)
Server Location
Veebiserver (1)
—
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 30 648 € | 6573 € | 10 566 € | €14k | 1 | 30.05.2025 |
| 2023 | 39 072 € | −8852 € | 3992 € | €7k | 2 | 26.06.2024 |
| 2022 | 57 103 € | 57 € | 12 844 € | €28k | 2 | 07.06.2023 |
| 2021 | 50 865 € | 18 € | 12 787 € | €30k | 2 | 21.06.2022 |
| 2020 | 53 070 € | 564 € | 12 769 € | €31k | 2 | 27.06.2021 |
| 2019 | 53 280 € | 708 € | 12 205 € | €23k | 2 | 08.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 9400 € | 3253 € | 1442 € | 1 |
| 2025 | 24 285 € | 10 123 € | 6566 € | 1 |
| 2024 | 28 518 € | 9519 € | 4654 € | 1 |
| 2023 | 51 622 € | 19 293 € | 13 121 € | 1 |
| 2022 | 59 383 € | 21 785 € | 13 692 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €9k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €8k | €4k | €9k | €3k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €1k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €3k | €5k | €5k | €15k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | €2k | €2k | €4k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €16k | €8k | €18k | €9k |
| Riigimaksud 2023 | €6k | €4k | €7k | €3k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €5k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €10k | €19k | €20k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €6k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 22 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20035374 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20035374 / 7 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 14 sündmust
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20035374 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20035374 / 5 · Olek: Jõustunud
15.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20035374 / 4 · Olek: Jõustunud
24.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20035374 / M3 · Olek: Jõustunud
31.10.2011
Muutmiskanne
Ä 20035374 / M2 · Olek: Jõustunud
27.10.2011
Muutmiskanne
Ä 20035374 / M1 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 20035374 / 3 · Olek: Jõustunud
14.01.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
14.01.2008
Muutmiskanne
Ä 35374 / 2 · Olek: Jõustunud
25.04.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
25.04.2006
Esmakanne
Ä 35374 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 8 ettevõttes.
Väino PeetsJuhatuse liige, Osanik 9%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet
Mart KivastikJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 22%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet