Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.05.2006Äriregister
- Aadress
- Narva mnt 57/1-7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5129456Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73121 — Reklaami vahendamine meediasÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101062196MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad
Äriregister · 1 h tagasiFI
Fortel Invest OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 26.05.2006
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 101 604 € | 20 487 € | 174 901 € | €185k | 0 | 29.06.2025 |
| 2023 | 51 588 € | −39 719 € | 154 414 € | €167k | 0 | 08.07.2024 |
| 2022 | 36 875 € | −360 € | 194 132 € | €196k | 0 | 19.07.2023 |
| 2021 | 78 351 € | 31 320 € | 194 493 € | €195k | 0 | 29.06.2022 |
| 2020 | 29 611 € | 23 239 € | 163 173 € | €188k | 0 | 01.11.2021 |
| 2019 | 42 592 € | 7871 € | 139 934 € | €162k | 1 | 16.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 265 € | 1251 € | 0 € | — |
| 2025 | 67 933 € | 8500 € | 0 € | — |
| 2024 | 96 939 € | 14 071 € | 0 € | — |
| 2023 | 114 075 € | 6205 € | 0 € | — |
| 2022 | 41 342 € | 2530 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €11k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €14k | €18k | €22k | €14k |
| Riigimaksud 2025 | 862 € | €2k | €4k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €47k | €20k | €13k | €16k |
| Riigimaksud 2024 | €9k | €2k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €6k | €15k | €13k | €80k |
| Riigimaksud 2023 | 484 € | €2k | €1k | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €14k | €9k | €8k | €10k |
| Riigimaksud 2022 | 638 € | 525 € | 475 € | 892 € |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10098972 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10098972 / 13 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
06.03.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 10098972 / 12 · Olek: Jõustunud
06.03.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 12
Näita ülejäänud 23 sündmust
05.11.2021
Muutmiskanne
Ä 10098972 / 11 · Olek: Jõustunud
05.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 11
06.10.2020
Muutmiskanne
Ä 10098972 / 10 · Olek: Jõustunud
06.10.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
17.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10098972 / 9 · Olek: Jõustunud
17.09.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10098972 / 8 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10098972 / 7 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10098972 / 6 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10098972 / 5 · Olek: Jõustunud
13.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
23.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 98972 / 4 · Olek: Jõustunud
29.09.2008
Muutmiskanne
Ä 98972 / 3 · Olek: Jõustunud
29.09.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 3
21.07.2006
Muutmiskanne
Ä 98972 / 2 · Olek: Jõustunud
21.07.2006
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.05.2006
Esmakanne
Ä 98972 / M1 · Olek: Jõustunud
26.05.2006
Esmakanne
Ä 98972 · Olek: Jõustunud
26.05.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Gert GerretzJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet