Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.05.2006Äriregister
- Aadress
- LevikiviADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56477266Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101061540MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiCC
Comdirect Consult OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 30.05.2006
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14 541 € | 5258 € | 164 976 € | €450k | 1 | 11.06.2025 |
| 2023 | 75 042 € | 138 642 € | 159 718 € | €461k | 2 | 27.06.2024 |
| 2022 | 25 664 € | −52 309 € | 21 068 € | €447k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 4700 € | −53 454 € | 73 377 € | €473k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 25 742 € | −59 873 € | 130 831 € | €487k | 1 | 02.07.2021 |
| 2019 | 173 301 € | 12 244 € | 190 704 € | €638k | 2 | 24.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 0 € | 0 € | 349 € | 1 |
| 2025 | 14 943 € | 1785 € | 961 € | 2 |
| 2024 | 16 722 € | 1160 € | 1445 € | 2 |
| 2023 | 86 963 € | 13 223 € | 2110 € | 2 |
| 2022 | 29 993 € | 3582 € | 2133 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 0 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 349 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 700 € | €5k | 773 € | €8k |
| Riigimaksud 2025 | 108 € | €1k | 196 € | 199 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 227 € | 210 € | 210 € | 314 € |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €4k | €5k | €2k | €6k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 481 € | 0 € | 679 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 385 € | 568 € | 379 € | 113 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €24k | €17k | €1k | €45k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €4k | 567 € | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | 782 € | 331 € | 617 € | 380 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | 500 € | €11k | €15k | €4k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | 767 € | 582 € | 668 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | 193 € | 0 € | 353 € |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded03.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30031702 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30031702 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 18 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30031702 / 6 · Olek: Jõustunud
03.02.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
03.02.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30031702 / 5 · Olek: Jõustunud
08.10.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.10.2013
Muutmiskanne
Ä 30031702 / 4 · Olek: Jõustunud
03.07.2013
Muutmiskanne
Ä 30031702 / 3 · Olek: Jõustunud
16.04.2013
Muutmiskanne
Ä 30031702 / M2 · Olek: Jõustunud
18.02.2013
Muutmiskanne
Ä 30031702 / M1 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 31702 / 2 · Olek: Jõustunud
04.07.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
04.07.2006
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 99011 / 3 · Olek: Jõustunud
26.06.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
26.06.2006
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 31702 · Olek: Jõustunud
16.06.2006
Märkus
Kanne nr 2
16.06.2006
Märkus
Ä 99011 / 2 · Olek: Jõustunud
30.05.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
29.05.2006
Esmakanne
Ä 99011 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Raul RandväliJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Marina RandväliOsanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet