Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 03.08.2006Äriregister
- Aadress
- Tuukri põik 10-21ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56697201Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62901 — Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101154172MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 15 h tagasiWasabi OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 177 716 € | 91 014 € | 111 802 € | €119k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 152 956 € | 49 461 € | 62 724 € | €70k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 153 369 € | 28 182 € | 76 054 € | €87k | 1 | 30.06.2023 |
| 2021 | 123 470 € | 72 788 € | 127 797 € | €143k | 1 | 26.01.2022 |
| 2020 | 94 906 € | 39 202 € | 79 598 € | €86k | 1 | 27.01.2021 |
| 2019 | 81 943 € | 33 944 € | 51 676 € | €60k | 1 | 25.02.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 40 131 € | 7501 € | 5175 € | — |
| 2025 | 192 785 € | 30 733 € | 14 317 € | — |
| 2024 | 153 747 € | 27 871 € | 22 311 € | — |
| 2023 | 183 710 € | 38 502 € | 26 431 € | — |
| 2022 | 141 819 € | 44 045 € | 22 053 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €40k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €73k | €41k | €40k | €39k |
| Riigimaksud 2025 | €6k | €12k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €42k | €36k | €37k | €39k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €7k | €6k | €9k |
| Tööjõumaksud 2024 | €5k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €67k | €38k | €38k | €41k |
| Riigimaksud 2023 | €9k | €6k | €18k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €6k | €6k | €5k |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €45k | €31k | €33k | €33k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €5k | €25k | €8k |
| Tööjõumaksud 2022 | €5k | €5k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10100757 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10100757 / 6 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10100757 / 5 · Olek: Jõustunud
12.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10100757 / 4 · Olek: Jõustunud
11.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
11.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10100757 / 3 · Olek: Jõustunud
26.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
26.06.2008
Muutmiskanne
Ä 100757 / 2 · Olek: Jõustunud
03.08.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
03.08.2006
Esmakanne
Ä 100757 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Sven VarkelJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 7 muud ettevõtet
Besat OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 20%Juhatuse liige
FerroVia LLC OÜ
Tegelik kasusaajaJuhatuse liige
MageFlow OÜ
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 49%
Pikeperch LLC OÜ
Juhatuse liigeAsutajaOsanik 100%Tegelik kasusaaja
Tallinn, Raua tn 19a korteriühistu
Juhatuse liige
Tallinn, Tuukri põik 10 korteriühistu
Juhatuse liige
TELETRADING OÜ
Asutaja