Üldandmed
Äriregister · 47 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.08.2006Äriregister
- Aadress
- Põllu-2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02401 — Metsamajandust abistavad tegevusedÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101211730MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 47 min tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 47 min tagasiOsanikud
Äriregister · 47 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 47 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3731 € | 11 719 € | 1333 € | €6k | 0 | 27.06.2025 |
| 2023 | 27 191 € | −414 € | −10 386 € | €7k | 0 | 28.06.2024 |
| 2022 | 23 051 € | 13 860 € | −9972 € | €6k | 0 | 30.06.2023 |
| 2021 | 25 231 € | 51 € | −23 832 € | €8k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 21 438 € | −10 597 € | −23 883 € | €8k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 18 138 € | −15 842 € | −13 286 € | €15k | 1 | 13.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 4549 € | 564 € | 544 € | 1 |
| 2025 | 17 107 € | 2278 € | 1644 € | 1 |
| 2024 | 7904 € | 2199 € | 780 € | 1 |
| 2023 | 23 018 € | 3071 € | 1975 € | 1 |
| 2022 | 27 151 € | 4194 € | 2909 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 564 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 544 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | 140 € | €2k | €8k | €7k |
| Riigimaksud 2025 | — | €2k | 449 € | 110 € |
| Tööjõumaksud 2025 | — | €2k | 57 € | 16 € |
| Töötajaid 2025 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €4k | 0 € | €2k | €1k |
| Riigimaksud 2024 | 454 € | 498 € | €1k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 233 € | 0 € | 533 € | 14 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | — |
| Käive 2023 | 0 € | €2k | €13k | €8k |
| Riigimaksud 2023 | 123 € | 475 € | 332 € | €2k |
| Tööjõumaksud 2023 | 138 € | 409 € | 269 € | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | 1 | — |
| Käive 2022 | €4k | €3k | €9k | €11k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | 373 € | 774 € | €1k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | 222 € | 260 € | 754 € |
| Töötajaid 2022 | — | 1 | 1 | — |
Ajalugu (18)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40020913 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
29.05.2018
Muutmiskanne
Ä 40020913 / 6 · Olek: Jõustunud
29.05.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40020913 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 13 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.07.2010
Muutmiskanne
Ä 40020913 / 4 · Olek: Jõustunud
01.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.02.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 101464 / 3 · Olek: Jõustunud
07.02.2008
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
06.02.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 20913 · Olek: Jõustunud
06.02.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
29.01.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 20913 / M2 · Olek: Jõustunud
14.01.2008
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 20913 / M1 · Olek: Jõustunud
10.01.2008
Märkus
Ä 101464 / 2 · Olek: Jõustunud
10.01.2008
Märkus
Kanne nr 2
29.08.2006
Esmakanne
Ä 101464 · Olek: Jõustunud
29.08.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 11 ettevõttes.
Freta UuskülaAsutaja · 5 muud ettevõtet
Jaanus OidsaluAsutaja · 6 muud ettevõtet
Aktsiaselts RAKE
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Iru Holding OÜ
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
ITHAL Nõukoja aktsiaselts
Nõukogu liige
O&P Investeeringud OÜ
AsutajaOsanik 50%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Oidsalu & Partnerid OÜ
AsutajaOsanik 100%Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
Venta Estonia OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liigeAsutaja