Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.08.2006Äriregister
- Aadress
- Põllu tn 11, Kambja alevik, Kambja vald, 62034 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53450805Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25991 — Mujal liigitamata metalltoodete tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101080945MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 228 565 € | 3341 € | 6219 € | €68k | 5 | 25.06.2025 |
| 2023 | 267 468 € | −27 296 € | 2878 € | €48k | 5 | 26.06.2024 |
| 2022 | 233 689 € | 17 112 € | 30 174 € | €64k | 4 | 23.06.2023 |
| 2021 | 198 605 € | 10 249 € | 13 062 € | €26k | 2 | 27.06.2022 |
| 2020 | 82 286 € | −4126 € | 2813 € | €15k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 106 500 € | 4205 € | 6940 € | €18k | 2 | 23.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 97 756 € | 24 199 € | 11 616 € | 5 |
| 2025 | 363 724 € | 69 506 € | 32 198 € | 5 |
| 2024 | 276 840 € | 46 215 € | 22 254 € | 5 |
| 2023 | 297 994 € | 42 301 € | 22 333 € | 4 |
| 2022 | 223 565 € | 28 091 € | 14 156 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €98k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €24k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 5 | — | — | — |
| Käive 2025 | €32k | €64k | €123k | €144k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €11k | €25k | €26k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €9k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 6 | 5 | 5 |
| Käive 2024 | €56k | €37k | €81k | €103k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €3k | €17k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €3k | €7k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 4 | 3 | 5 |
| Käive 2023 | €94k | €51k | €53k | €101k |
| Riigimaksud 2023 | €16k | €7k | €7k | €12k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €34k | €66k | €55k | €69k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €7k | €9k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €5k | €3k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 4 | 3 | 5 |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded20.04.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 11
20.04.2026
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 12 · Olek: Jõustunud
20.01.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 10
20.01.2026
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 20 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 10 · Olek: Jõustunud
25.04.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
25.04.2023
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 8 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 7 · Olek: Jõustunud
07.06.2012
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 6 · Olek: Jõustunud
08.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 5 · Olek: Jõustunud
07.03.2012
Muutmiskanne
Ä 20036385 / M2 · Olek: Jõustunud
05.01.2012
Muutmiskanne
Ä 20036385 / M1 · Olek: Jõustunud
20.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.06.2011
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 4 · Olek: Jõustunud
30.06.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.06.2010
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 3 · Olek: Jõustunud
29.04.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.04.2010
Muutmiskanne
Ä 20036385 / 2 · Olek: Jõustunud
29.08.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
28.08.2006
Esmakanne
Ä 36385 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Valeri TuopiJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Janek PintmanAsutaja · 1 muu ettevõte