Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.12.2006Äriregister
- Aadress
- Otsa/1ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5291823Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101137432MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 662 814 € | −41 517 € | 785 811 € | €1.1m | 4 | 22.05.2025 |
| 2023 | 505 495 € | −339 041 € | 827 328 € | €1.2m | 4 | 01.07.2024 |
| 2022 | 1 494 639 € | 333 204 € | 1 166 369 € | €1.5m | 4 | 15.06.2023 |
| 2021 | 940 878 € | 83 436 € | 833 165 € | €1.3m | 4 | 11.07.2022 |
| 2020 | 1 014 233 € | 80 863 € | 749 728 € | €791k | 4 | 11.06.2021 |
| 2019 | 972 942 € | 73 885 € | 668 865 € | €885k | 4 | 02.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 600 € | 3113 € | 18 625 € | 4 |
| 2025 | 956 575 € | 100 832 € | 48 831 € | 4 |
| 2024 | 663 414 € | 123 847 € | 41 257 € | 3 |
| 2023 | 597 039 € | 98 937 € | 49 901 € | 4 |
| 2022 | 1 406 495 € | 141 828 € | 53 990 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | 600 € | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | 0 € | 0 € | €141k | €815k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €8k | €39k | €40k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €9k | €12k | €15k |
| Töötajaid 2025 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | 600 € | 0 € | €526k | €136k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | €9k | €115k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €16k | €9k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2023 | €88k | €4k | €431k | €74k |
| Riigimaksud 2023 | €28k | €10k | €61k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €10k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | 0 € | 111 € | €1.0m | €368k |
| Riigimaksud 2022 | €12k | 0 € | €64k | €66k |
| Tööjõumaksud 2022 | €12k | €10k | €15k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 5 | 5 | 5 | 4 |
Toetused (8 · €355k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
89 860 €
PRIAEU/EAFRD2024
51 230 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
314 €
PRIAEU/EAFRD2023
111 441 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
50 784 €
PRIAEU/EAFRD2023
45 649 €
Ajalugu (22)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40019397 / 10 · Olek: Jõustunud
19.12.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
19.12.2019
Muutmiskanne
Ä 40019397 / 9 · Olek: Jõustunud
26.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
Näita ülejäänud 17 sündmust
26.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40019397 / 8 · Olek: Jõustunud
26.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40019397 / M2 · Olek: Jõustunud
05.07.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
05.07.2018
Muutmiskanne
Ä 40019397 / 7 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 40019397 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40019397 / 5 · Olek: Jõustunud
09.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.11.2011
Muutmiskanne
Ä 40019397 / 4 · Olek: Jõustunud
19.07.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
19.07.2010
Muutmiskanne
Ä 40019397 / 3 · Olek: Jõustunud
01.06.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 40019397 / M1 · Olek: Jõustunud
05.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 19397 / 2 · Olek: Jõustunud
14.12.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
14.12.2006
Esmakanne
Ä 19397 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Jaanus KiiskJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet