Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.09.2006Äriregister
- Aadress
- Hane tn 8-18ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5147889Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 43331 — Põranda- ja seinakatete paigaldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101146258MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 833 451 € | 128 869 € | 197 712 € | €254k | 5 | 21.04.2026 |
| 2024 | 250 474 € | 87 727 € | 183 888 € | €191k | 3 | 27.01.2025 |
| 2023 | 290 885 € | 99 804 € | 173 162 € | €176k | 4 | 07.03.2024 |
| 2022 | 451 611 € | 68 757 € | 158 645 € | €171k | 7 | 26.06.2023 |
| 2021 | 186 363 € | 34 676 € | 235 085 € | €238k | 4 | 24.05.2022 |
| 2020 | 342 655 € | 138 851 € | 297 409 € | €300k | 4 | 01.06.2021 |
| 2019 | 423 319 € | 219 507 € | 230 286 € | €234k | 4 | 22.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 201 421 € | 8332 € | 11 104 € | 2 |
| 2025 | 843 142 € | 56 602 € | 66 737 € | 3 |
| 2024 | 221 183 € | 67 813 € | 40 029 € | 5 |
| 2023 | 265 254 € | 49 826 € | 33 092 € | 2 |
| 2022 | 447 638 € | 78 639 € | 70 581 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €201k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €106k | €136k | €251k | €350k |
| Riigimaksud 2025 | €10k | €23k | €23k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €17k | €21k | €22k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 6 | 8 | 3 |
| Käive 2024 | €47k | €131k | €2k | €41k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €32k | €12k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €15k | €7k | €8k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 1 | 5 | — |
| Käive 2023 | €11k | €124k | €47k | €83k |
| Riigimaksud 2023 | €7k | €10k | €20k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €6k | €8k | €11k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 1 | 6 | 2 |
| Käive 2022 | €9k | €128k | €162k | €149k |
| Riigimaksud 2022 | €5k | €14k | €32k | €27k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €12k | €29k | €26k |
| Töötajaid 2022 | 12 | 11 | 8 | 2 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded22.10.2025
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 10 · Olek: Jõustunud
22.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
16.10.2025
Osanike muutmine
Ä 30032133 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
16.10.2025
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 9 · Olek: Jõustunud
16.10.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 9
Näita ülejäänud 16 sündmust
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 8 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
12.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 5 · Olek: Jõustunud
12.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.10.2011
Muutmiskanne
Ä 30032133 / 3 · Olek: Jõustunud
07.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 32133 / 2 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.09.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
19.09.2006
Esmakanne
Ä 32133 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Agner PentJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet