Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 14.11.2006Äriregister
- Aadress
- Sõle tn 63ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.medicolm.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefonid
- +372 53098866 · +372 58712144Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 86211 — ÜldarstiabiÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 23 h tagasi medicolm.ee5 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
JavaScript-teek
jQuery
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 610 403 € | 27 892 € | 12 657 € | €38k | 7 | 29.01.2026 |
| 2024 | 556 118 € | 22 504 € | 3765 € | €27k | 7 | 04.02.2025 |
| 2023 | 519 849 € | 31 520 € | 24 235 € | €46k | 7 | 22.01.2024 |
| 2022 | 474 248 € | −665 € | 6478 € | €27k | 7 | 31.01.2023 |
| 2021 | 424 668 € | 16 812 € | 26 498 € | €44k | 7 | 27.01.2022 |
| 2020 | 361 421 € | 25 436 € | 41 568 € | €57k | 6 | 24.01.2021 |
| 2019 | 352 400 € | 38 511 € | 51 885 € | €66k | 6 | 28.01.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 42 353 € | 41 608 € | 7 |
| 2025 | — | 160 055 € | 163 533 € | 6 |
| 2024 | — | 154 641 € | 153 544 € | 6 |
| 2023 | — | 132 870 € | 137 944 € | 5 |
| 2022 | — | 127 973 € | 132 689 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €42k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €42k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2025 | €39k | €37k | €43k | €41k |
| Tööjõumaksud 2025 | €39k | €38k | €43k | €44k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2024 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | €39k | €34k | €44k | €38k |
| Tööjõumaksud 2024 | €37k | €36k | €43k | €37k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2023 | €31k | €30k | €40k | €32k |
| Tööjõumaksud 2023 | €32k | €32k | €40k | €33k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 6 | 6 | 5 |
| Käive 2022 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2022 | €30k | €32k | €36k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €32k | €31k | €38k | €32k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 7 | 7 | 7 |
Ajalugu (26)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 12
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 12 · Olek: Jõustunud
10.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 11
10.03.2022
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10103354 / 11 · Olek: Jõustunud
16.07.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
Näita ülejäänud 21 sündmust
16.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 10 · Olek: Jõustunud
10.07.2020
Muutmiskanne
Ä 10103354 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
15.10.2019
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 9 · Olek: Jõustunud
29.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 8
29.08.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10103354 / 8 · Olek: Jõustunud
19.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
19.06.2018
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 7 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 6 · Olek: Jõustunud
28.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 5 · Olek: Jõustunud
13.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
13.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 4 · Olek: Jõustunud
30.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10103354 / 3 · Olek: Jõustunud
03.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 103354 / 2 · Olek: Jõustunud
14.11.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
14.11.2006
Esmakanne
Ä 103354 · Olek: Jõustunud
30.10.2006
Esmakanne
Ä 103354 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ulvi UsgamJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet