Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 08.12.2006Äriregister
- Aadress
- Mäe tn 7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5287120Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 08121 — Kruusa- ja liivakarjääride tegevus ning savi ja kaoliini kaevandamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101663951MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 331 332 € | 28 221 € | 205 691 € | €239k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 195 231 € | 54 415 € | 207 470 € | €284k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 101 851 € | −29 509 € | 153 056 € | €207k | 1 | 23.06.2023 |
| 2021 | 166 300 € | 41 773 € | 182 565 € | €211k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 425 894 € | −7877 € | 140 792 € | €342k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 220 530 € | 31 502 € | 158 669 € | €196k | 1 | 31.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 284 145 € | 60 767 € | 6342 € | — |
| 2025 | 148 464 € | 26 773 € | 8685 € | 2 |
| 2024 | 368 713 € | 72 221 € | 8755 € | 2 |
| 2023 | 143 557 € | 29 508 € | 5936 € | 2 |
| 2022 | 118 951 € | 22 272 € | 7766 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €284k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €61k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €60k | €30k | €28k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €6k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | 438 € | 438 € | 328 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | 2 |
| Käive 2024 | €69k | €28k | €199k | €72k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €5k | €34k | €18k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | 427 € | 427 € | 427 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | 2 |
| Käive 2023 | €39k | €29k | €24k | €52k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €4k | €5k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | 427 € | 427 € | 427 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | 2 |
| Käive 2022 | €12k | €55k | €22k | €29k |
| Riigimaksud 2022 | €7k | €9k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | 0 € | 427 € | 427 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | 2 |
Ametlikud teadaanded (1)
Ametlikud Teadaanded · 8 h tagasiKeskkonnaamet05.01.2026#2545565
Ajalugu (18)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20037267 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20037267 / 7 · Olek: Jõustunud
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 13 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20037267 / 6 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20037267 / 5 · Olek: Jõustunud
01.07.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 4
01.07.2013
Muutmiskanne
Ä 20037267 / 4 · Olek: Jõustunud
10.03.2013
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus
Ä 20037267 / M2 · Olek: Jõustunud
28.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
28.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20037267 / 3 · Olek: Jõustunud
22.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20037267 / M1 · Olek: Jõustunud
29.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
29.12.2008
Muutmiskanne
Ä 37267 / 2 · Olek: Jõustunud
08.12.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
08.12.2006
Esmakanne
Ä 37267 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Märt MaurerJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet