Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 20.11.2006Äriregister
- Aadress
- Lõokese tn 5-7ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5025917Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 52251 — Logistikaalane tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101117481MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiRO
Revalfi OÜVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 20.11.2006
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 390 € | 9967 € | 106 898 € | €161k | 0 | 01.04.2026 |
| 2024 | 93 883 € | −10 285 € | 96 931 € | €150k | 0 | 02.02.2025 |
| 2023 | 62 843 € | 31 394 € | 107 216 € | €141k | 0 | 19.06.2024 |
| 2022 | 94 204 € | 29 667 € | 75 822 € | €104k | 0 | 19.04.2023 |
| 2021 | 73 656 € | 17 479 € | 46 155 € | €50k | 0 | 24.06.2022 |
| 2020 | 76 039 € | 16 691 € | 28 676 € | €33k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 19 443 € | 7884 € | 11 985 € | €17k | 0 | 27.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 6994 € | 1367 € | 0 € | — |
| 2025 | 36 205 € | 4633 € | 0 € | — |
| 2024 | 86 913 € | 8080 € | 0 € | — |
| 2023 | 67 095 € | 7316 € | 0 € | — |
| 2022 | 95 002 € | 13 455 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €7k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €9k | €11k | €10k | €6k |
| Riigimaksud 2025 | €2k | 756 € | €2k | 513 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €11k | €8k | €43k | €25k |
| Riigimaksud 2024 | €2k | 314 € | €1k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €23k | €21k | €12k | €11k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €2k | €1k | 966 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €11k | €13k | €51k | €20k |
| Riigimaksud 2022 | 716 € | €1k | €9k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (28)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10103894 / 14 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 13
21.11.2019
Muutmiskanne
Ä 10103894 / 13 · Olek: Jõustunud
21.11.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 12
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10103894 / 12 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 23 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 11
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10103894 / 11 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 10
20.02.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10103894 / 10 · Olek: Jõustunud
20.02.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10103894 / 9 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 8
12.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10103894 / 8 · Olek: Jõustunud
12.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10103894 / M1 · Olek: Jõustunud
03.11.2011
Muutmiskanne
Ä 10103894 / 7 · Olek: Jõustunud
25.10.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10103894 / 6 · Olek: Jõustunud
25.10.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
27.08.2009
Muutmiskanne
Ä 103894 / 5 · Olek: Jõustunud
27.08.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.12.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 4
03.12.2008
Muutmiskanne
Ä 103894 / 4 · Olek: Jõustunud
22.11.2007
Muutmiskanne
Ä 103894 / 3 · Olek: Jõustunud
22.11.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 3
31.01.2007
Muutmiskanne
Ä 103894 / 2 · Olek: Jõustunud
31.01.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
20.11.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
17.11.2006
Esmakanne
Ä 103894 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Harri RästasJuhatuse liige, Osanik 72%, Osanik 28%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet