Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.11.2006Äriregister
- Aadress
- Karikakra tn 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5086425 · +372 55514590Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 49411 — Kaubavedu maanteelÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101101604MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 400 321 € | 35 836 € | 76 808 € | €400k | 4 | 25.06.2025 |
| 2023 | 356 690 € | 19 213 € | 40 972 € | €433k | 3 | 09.07.2024 |
| 2022 | 367 402 € | 2939 € | 21 759 € | €425k | 3 | 28.06.2023 |
| 2021 | 191 222 € | 1997 € | 18 820 € | €317k | 3 | 28.07.2022 |
| 2020 | 199 746 € | 3104 € | 16 823 € | €229k | 2 | 07.07.2021 |
| 2019 | 210 979 € | −5370 € | 13 719 € | €245k | 3 | 28.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 80 205 € | 0 € | 7112 € | 4 |
| 2025 | 345 143 € | 26 596 € | 27 371 € | 4 |
| 2024 | 326 117 € | 14 632 € | 18 231 € | 4 |
| 2023 | 275 792 € | 15 408 € | 10 628 € | 3 |
| 2022 | 255 042 € | 0 € | 7667 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €80k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €7k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €158k | €56k | €92k | €39k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €7k | €8k | €3k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €6k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2024 | €162k | €58k | €60k | €46k |
| Riigimaksud 2024 | 0 € | 0 € | €6k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €4k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 3 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €61k | €34k | €110k | €71k |
| Riigimaksud 2023 | 372 € | €3k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €3k | €2k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €67k | €46k | €66k | €76k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €1k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Tegevusload (7)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiÜhenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK075190alates 20.02.2024 – 21.08.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK072926alates 22.08.2023 – 21.08.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK072927alates 22.08.2023 – 21.08.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK072925alates 22.08.2023 – 21.08.2033
Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu)
TegevuslubaRVSK072930alates 22.08.2023 – 21.08.2033
Toetused (1 · €15k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikEISE-veoselehe liidestamise toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
15 000 €
Ajalugu (15)
Äriregister kanded08.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10104221 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10104221 / 7 · Olek: Jõustunud
15.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10104221 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 10 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10104221 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10104221 / 4 · Olek: Jõustunud
21.08.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
21.08.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10104221 / 3 · Olek: Jõustunud
31.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
31.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10104221 / 2 · Olek: Jõustunud
30.11.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
29.11.2006
Esmakanne
Ä 104221 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marko VahimetsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet