Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.12.2006Äriregister
- Aadress
- Mulla põik 5, Haapsalu linn, Haapsalu linn, 90504 Lääne maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5101134Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85599 — Muu mujal liigitamata õpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101112392MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 984500FB8EC699AWE732 · lapsed · väljastatud 22.06.2023 · uuendamine hilinenud 691 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 16 h tagasiSt Elmar Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 4 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€83kviimane
€100k€50k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€86kviimane
€100k€-200k€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 82 708 € | 86 454 € | 147 593 € | €225k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 63 830 € | −209 183 € | 61 139 € | €227k | 1 | 27.06.2024 |
| 2022 | 66 733 € | 90 356 € | 370 322 € | €489k | 0 | 02.07.2023 |
| 2021 | 81 072 € | 99 936 € | 379 966 € | €385k | 0 | 17.05.2022 |
| 2020 | 62 017 € | 89 572 € | 311 226 € | €344k | 0 | 02.07.2021 |
| 2019 | 50 459 € | 47 483 € | 221 654 € | €284k | 0 | 26.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 5400 € | 3217 € | 1600 € | 1 |
| 2025 | 82 877 € | 34 969 € | 4824 € | 1 |
| 2024 | 82 218 € | 33 896 € | 7486 € | 1 |
| 2023 | 81 524 € | 27 995 € | 4917 € | 1 |
| 2022 | 118 494 € | 25 345 € | 1668 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €5k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | €24k | €21k | €17k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €11k | €8k | €8k |
| Tööjõumaksud 2025 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €19k | €20k | €18k | €25k |
| Riigimaksud 2024 | €7k | €8k | €8k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €11k | €35k | €18k | €18k |
| Riigimaksud 2023 | €3k | €9k | €8k | €7k |
| Tööjõumaksud 2023 | 433 € | €1k | €2k | €1k |
| Töötajaid 2023 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €17k | €16k | €20k | €66k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €6k | €7k | €7k |
| Tööjõumaksud 2022 | 270 € | 718 € | 340 € | 340 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10104304 / 10 · Olek: Jõustunud
20.10.2022
Muutmiskanne
Kanne nr 8
20.10.2022
Muutmiskanne
Ä 10104304 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
Näita ülejäänud 15 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10104304 / 8 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10104304 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10104304 / 6 · Olek: Jõustunud
12.03.2015
Muutmiskanne
Ä 10104304 / 5 · Olek: Jõustunud
16.02.2015
Muutmiskanne
Ä 10104304 / M1 · Olek: Jõustunud
29.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
29.10.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10104304 / 4 · Olek: Jõustunud
12.10.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
12.10.2011
Muutmiskanne
Ä 10104304 / 3 · Olek: Jõustunud
06.07.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.07.2009
Muutmiskanne
Ä 104304 / 2 · Olek: Jõustunud
04.12.2006
Esmakanne
Kanne nr 1
01.12.2006
Esmakanne
Ä 104304 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Elari TammJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet