Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 23.03.2007Äriregister
- Aadress
- AasaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56679337Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101210168MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 2 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 2 h tagasiHundioru Osaühing on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 390 867 € | 69 212 € | 1 199 258 € | €1.5m | 4 | 26.06.2025 |
| 2023 | 331 330 € | −106 702 € | 1 130 046 € | €1.4m | 4 | 29.06.2024 |
| 2022 | 643 419 € | 325 307 € | 1 236 748 € | €1.6m | 4 | 29.06.2023 |
| 2021 | 343 032 € | 161 336 € | 911 441 € | €1.2m | 3 | 08.06.2022 |
| 2020 | 188 711 € | 56 519 € | 303 359 € | €436k | 3 | 11.06.2021 |
| 2019 | 186 559 € | 71 433 € | 246 840 € | €386k | 2 | 03.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 50 222 € | 14 238 € | 5275 € | 3 |
| 2025 | 327 047 € | 66 812 € | 25 675 € | 3 |
| 2024 | 444 690 € | 40 507 € | 31 073 € | 4 |
| 2023 | 382 231 € | 59 615 € | 32 299 € | 4 |
| 2022 | 644 543 € | 74 578 € | 25 212 € | 4 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €50k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 3 | — | — | — |
| Käive 2025 | €52k | €88k | €84k | €103k |
| Riigimaksud 2025 | €15k | €24k | €17k | €11k |
| Tööjõumaksud 2025 | €7k | €9k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2024 | €51k | €102k | €166k | €125k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €19k | €7k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | €9k | €9k | €7k | €6k |
| Töötajaid 2024 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €154k | €98k | €84k | €46k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €19k | €9k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2023 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive 2022 | €117k | €28k | €248k | €252k |
| Riigimaksud 2022 | €17k | €6k | €19k | €33k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €6k | €4k | €8k |
| Töötajaid 2022 | 4 | 3 | 5 | 4 |
Toetused (7 · €177k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
46 355 €
PRIAEU/EAFRD2024
18 313 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2023
58 314 €
PRIAEU/EAFRD2023
26 574 €
Näita ülejäänud (1)
PRIAEU/EAFRD2023
21 663 €
Ajalugu (17)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 40019783 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
09.11.2021
Muutmiskanne
Ä 40019783 / 6 · Olek: Jõustunud
09.11.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.07.2019
Muutmiskanne
Ä 40019783 / 5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 12 sündmust
02.07.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.06.2019
Muutmiskanne
Ä 40019783 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
29.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 40019783 / 4 · Olek: Jõustunud
29.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 40019783 / 3 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
02.01.2013
Muutmiskanne
Ä 40019783 / 2 · Olek: Jõustunud
02.01.2013
Muutmiskanne
Kanne nr 2
27.08.2012
Muutmiskanne
Ä 40019783 / M2 · Olek: Jõustunud
23.03.2007
Esmakanne
Ä 19783 · Olek: Jõustunud
23.03.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
09.03.2007
Esmakanne
Ä 19783 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Andres KeärJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Siiri KeärJuhatuse liige, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte