Üldandmed
Äriregister · 15 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 02.03.2007Äriregister
- Aadress
- Klaasi tn 4ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 62272Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 25511 — Metallpindade katmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101126980MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 15 h tagasiAsutajad
Äriregister · 15 h tagasiOsanikud
Äriregister · 15 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 15 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 290 628 € | 32 640 € | 534 321 € | €554k | 4 | 30.06.2025 |
| 2023 | 294 280 € | 39 397 € | 601 681 € | €667k | 5 | 26.06.2024 |
| 2022 | 294 990 € | 22 499 € | 562 284 € | €658k | 6 | 11.05.2023 |
| 2021 | 265 473 € | 62 875 € | 539 785 € | €620k | 5 | 13.06.2022 |
| 2020 | 248 703 € | 50 242 € | 476 910 € | €498k | 5 | 30.06.2021 |
| 2019 | 264 393 € | 34 097 € | 426 668 € | €450k | 6 | 19.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 53 499 € | 21 075 € | 14 575 € | 4 |
| 2025 | 278 504 € | 86 250 € | 50 138 € | 5 |
| 2024 | 291 700 € | 115 301 € | 51 191 € | 4 |
| 2023 | 297 056 € | 89 968 € | 55 499 € | 5 |
| 2022 | 286 832 € | 83 166 € | 52 816 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €53k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €21k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 4 | — | — | — |
| Käive 2025 | €62k | €71k | €64k | €81k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €21k | €20k | €25k |
| Tööjõumaksud 2025 | €12k | €12k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 4 | 5 | 4 | 5 |
| Käive 2024 | €59k | €82k | €73k | €78k |
| Riigimaksud 2024 | €20k | €23k | €24k | €48k |
| Tööjõumaksud 2024 | €14k | €12k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 4 | 4 |
| Käive 2023 | €68k | €76k | €72k | €82k |
| Riigimaksud 2023 | €22k | €24k | €22k | €22k |
| Tööjõumaksud 2023 | €14k | €15k | €14k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €51k | €86k | €72k | €78k |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €23k | €23k | €23k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €13k | €14k | €14k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Ajalugu (14)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20037978 / 7 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20037978 / 6 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20037978 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20037978 / 4 · Olek: Jõustunud
30.05.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
30.05.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20037978 / 3 · Olek: Jõustunud
07.11.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
07.11.2011
Muutmiskanne
Ä 20037978 / 2 · Olek: Jõustunud
02.03.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
02.03.2007
Esmakanne
Ä 37978 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Aldur KruusaJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet