Üldandmed
Äriregister · 7 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.04.2007Äriregister
- Aadress
- Järve tee 4, Pässä küla, Võru vald, 65411 Võru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 7823218 · +372 5105718Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 4399 — Muud mujal liigitamata eriehitustöödÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101135696MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan (3)
Äriregister · 7 h tagasiAsutajad
Äriregister · 7 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 7 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€335kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
742 €viimane
€5k€-3k€-10k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 334 801 € | 742 € | 56 267 € | €114k | 5 | 30.06.2025 |
| 2023 | 520 644 € | 4418 € | 55 525 € | €138k | 7 | 01.07.2024 |
| 2022 | 446 381 € | 3515 € | 51 107 € | €92k | 7 | 30.06.2023 |
| 2021 | 447 374 € | 2352 € | 47 592 € | €94k | 5 | 30.12.2022 |
| 2020 | 350 810 € | 942 € | 45 240 € | €98k | 5 | 14.01.2022 |
| 2019 | 334 166 € | −9131 € | 44 298 € | €99k | 5 | 21.09.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 106 884 € | 19 136 € | 10 031 € | 6 |
| 2025 | 503 384 € | 51 225 € | 33 475 € | 5 |
| 2024 | 397 930 € | 40 078 € | 28 686 € | 5 |
| 2023 | 550 619 € | 61 956 € | 35 402 € | 7 |
| 2022 | 532 116 € | 69 747 € | 36 283 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €107k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €19k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €84k | €127k | €147k | €145k |
| Riigimaksud 2025 | €13k | €12k | €12k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €6k | €7k | €9k | €12k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 5 | 7 | 5 |
| Käive 2024 | €76k | €61k | €130k | €130k |
| Riigimaksud 2024 | €10k | €6k | €10k | €14k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €7k | €7k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 6 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2023 | €85k | €123k | €163k | €180k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €19k | €12k | €19k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €117k | €142k | €140k | €132k |
| Riigimaksud 2022 | €20k | €14k | €16k | €20k |
| Tööjõumaksud 2022 | €7k | €10k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 8 | 7 | 7 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20038309 / 8 · Olek: Jõustunud
21.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
21.09.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20038309 / 7 · Olek: Jõustunud
08.01.2019
Muutmiskanne
Ä 20038309 / M4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
13.11.2018
Muutmiskanne
Ä 20038309 / 6 · Olek: Jõustunud
26.10.2018
Muutmiskanne
Ä 20038309 / M3 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20038309 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20038309 / 4 · Olek: Jõustunud
03.03.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20038309 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.12.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.12.2010
Muutmiskanne
Ä 20038309 / 3 · Olek: Jõustunud
06.08.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.08.2007
Muutmiskanne
Ä 38309 / 2 · Olek: Jõustunud
09.04.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
09.04.2007
Esmakanne
Ä 38309 · Olek: Jõustunud
05.04.2007
Esmakanne
Ä 38309 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Elari VäärJuhatuse liige, Osanik 33% · 1 muu ettevõte