Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.08.2007Äriregister
- Aadress
- LiivaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 55537300Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01131 — Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101181213MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 19 h tagasiOsaühing SaiTklaP on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 468 437 € | 60 637 € | 305 628 € | €728k | 7 | 01.07.2025 |
| 2023 | 391 238 € | −85 713 € | 244 990 € | €683k | 8 | 01.07.2024 |
| 2022 | 479 756 € | 68 165 € | 330 703 € | €741k | 8 | 01.07.2023 |
| 2021 | 295 685 € | 24 341 € | 262 538 € | €618k | 8 | 28.06.2022 |
| 2020 | 221 197 € | 100 462 € | 238 197 € | €663k | 8 | 30.06.2021 |
| 2019 | 238 380 € | 18 617 € | 137 730 € | €430k | 5 | 01.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 130 352 € | 42 359 € | 23 221 € | 9 |
| 2025 | 496 403 € | 100 584 € | 64 320 € | 13 |
| 2024 | 450 199 € | 81 325 € | 45 280 € | 9 |
| 2023 | 405 542 € | 66 031 € | 40 143 € | 11 |
| 2022 | 462 592 € | 55 156 € | 38 049 € | 9 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €130k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €42k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €23k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 9 | — | — | — |
| Käive 2025 | €157k | €37k | €107k | €196k |
| Riigimaksud 2025 | €36k | €8k | €13k | €44k |
| Tööjõumaksud 2025 | €16k | €13k | €12k | €23k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 8 | 14 | 13 |
| Käive 2024 | €101k | €34k | €111k | €204k |
| Riigimaksud 2024 | €22k | €1k | €15k | €42k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €9k | €7k | €14k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 4 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €115k | €37k | €92k | €162k |
| Riigimaksud 2023 | €25k | 0 € | €14k | €27k |
| Tööjõumaksud 2023 | €13k | €8k | €7k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 5 | 11 | 11 |
| Käive 2022 | €78k | €43k | €175k | €166k |
| Riigimaksud 2022 | €10k | 0 € | €11k | €34k |
| Tööjõumaksud 2022 | €9k | €7k | €7k | €15k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 6 | 10 | 9 |
Kommertspandid (1 · €250k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
250 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 21.08.2020 · kehtiv
Kinnistud (7 · 16,14 ha)
e-Kinnistusraamat (RIK) · 9 h tagasiAndruse-Madise, Suur-Rahula küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%55001:006:0387#2538634
5,20 ha
Kinnistusraamatust →Loortse, Suur-Rahula küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%55001:006:0541#15883150
4,42 ha
Kinnistusraamatust →Miksipõllu, Ariste küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%55001:006:0499#2959934
2,70 ha
Kinnistusraamatust →Laane, Suur-Rahula küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiMaatulundusmaa 100%55001:006:0573#4142034
2,58 ha
Kinnistusraamatust →Kartulihoidla, Suur-Rahula küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiTootmismaa 100%55001:006:0567#3962434
7184 m²
Kinnistusraamatust →Näita ülejäänud (2)
Rohujahu, Suur-Rahula küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiÄrimaa 100%55001:006:0542#15883250
3870 m²
Kinnistusraamatust →Hoiuruumi, Saikla küla, Saaremaa vald, Saare maakond
KinnisasiTootmismaa 100%55001:006:0571#4063234
1421 m²
Kinnistusraamatust →Toetused (12 · €129k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
23 591 €
PRIAEU/EAFRD2024
18 256 €
PRIAEU/EAFRD2024
11 850 €
PRIAEU/EAFRD2024
7718 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
PRIAEU/EAFRD2024
2856 €
Näita ülejäänud (6)
2229 €
PRIAEU/EAFRD2023
27 380 €
PRIAEU/EAFRD2023
12 477 €
PRIAEU/EAFRD2023
10 210 €
PRIAEU/EAFRD2023
4909 €
PRIAEU/EAFRD2023
4465 €
Ajalugu (15)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30034132 / 7 · Olek: Jõustunud
21.08.2020
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
21.08.2020
Kommertspandi avamiskanne
K 30034132 / 6 · Olek: Jõustunud
09.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 10 sündmust
09.07.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30034132 / 5 · Olek: Jõustunud
24.04.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
24.04.2018
Muutmiskanne
Ä 30034132 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30034132 / 3 · Olek: Jõustunud
28.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.07.2014
Muutmiskanne
Ä 30034132 / 2 · Olek: Jõustunud
25.06.2014
Muutmiskanne
Ä 30034132 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.08.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
17.08.2007
Esmakanne
Ä 34132 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Taavi PõriJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet