Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.08.2007Äriregister
- Aadress
- Kondi tee 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5295902Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 96041 — Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindusÄriregister · MTA
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 550 € | 550 € | 0 | 12.09.2025 |
| 2023 | 972 € | −219 € | 550 € | 622 € | 0 | 26.06.2024 |
| 2022 | 2140 € | −1675 € | 769 € | 946 € | 0 | 28.06.2023 |
| 2021 | 2500 € | −559 € | 2445 € | €3k | 0 | 21.06.2022 |
| 2020 | 2838 € | −807 € | 3005 € | €3k | 0 | 29.06.2021 |
| 2019 | 3770 € | 43 € | 3812 € | €4k | 0 | 18.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Ajalugu (14)
Äriregister kanded07.09.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20039199 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20039199 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20039199 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 9 sündmust
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20039199 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.09.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 20039199 / 3 · Olek: Jõustunud
20.09.2017
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
02.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20039199 / 2 · Olek: Jõustunud
02.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.08.2007
Esmakanne
Ä 39199 · Olek: Jõustunud
17.08.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
06.08.2007
Esmakanne
Ä 39199 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Ingrid PiirJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet