Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 29.10.2007Äriregister
- Aadress
- Puitmaja, Reopalu küla, Türi vald, 72811 Järva maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 5292035 · +372 5029590Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 16231 — Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101199179MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (2)
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 3 h tagasiOsanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 3 h tagasiOÜ Rebruk GH on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 730 486 € | −182 978 € | 105 170 € | €177k | 13 | 28.05.2025 |
| 2023AUD | 755 404 € | −187 178 € | 288 148 € | €355k | 13 | 29.04.2024 |
| 2022AUD | 1 322 716 € | −151 170 € | 475 326 € | €532k | 14 | 16.05.2023 |
| 2021AUD | 1 880 972 € | 122 121 € | 626 496 € | €735k | 14 | 02.05.2022 |
| 2020AUD | 1 126 365 € | −83 668 € | 478 810 € | €615k | 14 | 25.05.2021 |
| 2019AUD | 1 437 086 € | −66 970 € | 562 478 € | €706k | 15 | 29.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 253 307 € | 35 132 € | 38 768 € | 13 |
| 2025 | 984 030 € | 152 707 € | 166 807 € | 13 |
| 2024 | 719 594 € | 145 398 € | 155 037 € | 14 |
| 2023 | 720 675 € | 149 073 € | 154 556 € | 15 |
| 2022 | 1 397 693 € | 155 332 € | 156 661 € | 16 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €253k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €35k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €39k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 13 | — | — | — |
| Käive 2025 | €211k | €228k | €197k | €348k |
| Riigimaksud 2025 | €44k | €36k | €39k | €34k |
| Tööjõumaksud 2025 | €48k | €39k | €42k | €38k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Käive 2024 | €93k | €164k | €185k | €278k |
| Riigimaksud 2024 | €39k | €35k | €35k | €37k |
| Tööjõumaksud 2024 | €41k | €38k | €37k | €39k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2023 | €76k | €188k | €215k | €242k |
| Riigimaksud 2023 | €41k | €33k | €38k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €41k | €36k | €39k | €39k |
| Töötajaid 2023 | 15 | 15 | 15 | 15 |
| Käive 2022 | €255k | €529k | €293k | €321k |
| Riigimaksud 2022 | €44k | €35k | €37k | €38k |
| Tööjõumaksud 2022 | €46k | €34k | €35k | €41k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 16 | 16 | 16 |
Kommertspandid (1 · €520k)
Äriregister kommertspandid#1Kehtiv
520 000,00 € EUR
Järjekoht: esimene · Algus 24.04.2012 · kehtiv
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 14 h tagasiAjalugu (19)
Äriregister kanded30.07.2025
Muutmiskanne
Ä 30034483 / 8 · Olek: Jõustunud
30.07.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30034483 / 7 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
03.09.2021
Muutmiskanne
Ä 30034483 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 14 sündmust
03.09.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 6
08.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30034483 / 5 · Olek: Jõustunud
08.08.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
14.06.2018
Muutmiskanne
Ä 30034483 / 4 · Olek: Jõustunud
14.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
08.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30034483 / 3 · Olek: Jõustunud
08.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30034483 / 2 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 2
24.04.2012
Kommertspandi avamiskanne
K 30048567 · Olek: Jõustunud
24.04.2012
Kommertspandi avamiskanne
Kanne nr 1
03.04.2012
Kommertspandi muutmiskanne
K 30048567 / M1 · Olek: Jõustunud
29.10.2007
Esmakanne
Ä 34483 · Olek: Jõustunud
29.10.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Roar PaulsrudJuhatuse liige · 1 muu ettevõte
Margus LepikJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Roar PaulsrudTegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet