Üldandmed
Äriregister · 21 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.09.2007Äriregister
- Aadress
- Mustamäe tee 5ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 58514148Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46381 — Muude toidukaupade hulgimüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101214915MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 21 h tagasiAsutajad
Äriregister · 21 h tagasiOsanikud
Äriregister · 21 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 21 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1 013 128 € | 3342 € | 215 303 € | €712k | 5 | 11.06.2025 |
| 2023 | 880 765 € | 5591 € | 211 961 € | €700k | 5 | 19.06.2024 |
| 2022 | 1 046 475 € | 26 205 € | 206 370 € | €642k | 6 | 04.04.2023 |
| 2021 | 1 162 652 € | 20 202 € | 330 165 € | €766k | 6 | 19.06.2022 |
| 2020 | 1 337 384 € | 32 415 € | 329 862 € | €601k | 6 | 12.05.2021 |
| 2019 | 1 069 348 € | 36 689 € | 297 447 € | €590k | 6 | 26.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 125 579 € | 11 973 € | 5133 € | 1 |
| 2025 | 990 574 € | 58 308 € | 28 019 € | 1 |
| 2024 | 1 550 405 € | 90 802 € | 34 426 € | 9 |
| 2023 | 1 259 211 € | 101 269 € | 43 155 € | 10 |
| 2022 | 1 535 577 € | 125 416 € | 45 477 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €126k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €5k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €270k | €310k | €244k | €167k |
| Riigimaksud 2025 | €16k | €10k | €16k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €9k | €8k | €5k | €6k |
| Töötajaid 2025 | 8 | 7 | 6 | 1 |
| Käive 2024 | €404k | €415k | €351k | €380k |
| Riigimaksud 2024 | €18k | €33k | €21k | €19k |
| Tööjõumaksud 2024 | €6k | €10k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 10 | 9 |
| Käive 2023 | €430k | €318k | €293k | €219k |
| Riigimaksud 2023 | €29k | €27k | €21k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €12k | €10k | €10k | €11k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €478k | €430k | €293k | €335k |
| Riigimaksud 2022 | €36k | €32k | €29k | €27k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €11k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Ajalugu (27)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10111957 / 11 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
24.10.2019
Muutmiskanne
Ä 10111957 / 10 · Olek: Jõustunud
24.10.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 9
10.10.2019
Korraldav määrus
Ä 10111957 / M6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 22 sündmust
01.10.2019
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10111957 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10111957 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10111957 / 8 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10111957 / 7 · Olek: Jõustunud
14.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
02.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10111957 / 6 · Olek: Jõustunud
02.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 5
12.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10111957 / 5 · Olek: Jõustunud
12.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 4
24.03.2011
Muutmiskanne
Ä 10111957 / M4 · Olek: Jõustunud
28.01.2010
Muutmiskanne
Ä 111957 / 4 · Olek: Jõustunud
28.01.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 3
27.01.2010
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 111957 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.12.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 111957 / M2 · Olek: Jõustunud
14.09.2009
Muutmiskanne
Ä 111957 / 3 · Olek: Jõustunud
20.07.2009
Muutmiskanne
Ä 111957 / M1 · Olek: Jõustunud
09.11.2007
Muutmiskanne
Ä 111957 / 2 · Olek: Jõustunud
09.11.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.09.2007
Esmakanne
Ä 111957 · Olek: Jõustunud
11.09.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Sergei RodikJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet