Üldandmed
Äriregister · 3 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.09.2007Äriregister
- Aadress
- Vase tn 2ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.maryak.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 51908390Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 30121 — Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101180599MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 3 h tagasiAsutajad
Äriregister · 3 h tagasiOE
Osaühing EuroConsultVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 19.09.2007
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 3 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 3 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 h tagasi maryak.ee6 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
JavaScript-teek
jQuery
Analüütika
Google Analytics
Veebiserver
Apache
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 96 453 € | −11 133 € | 198 029 € | €238k | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 82 305 € | 1126 € | 209 162 € | €237k | 1 | 28.06.2024 |
| 2022 | 147 068 € | 10 972 € | 208 036 € | €236k | 2 | 28.06.2023 |
| 2021 | 142 788 € | 17 625 € | 197 064 € | €228k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 148 740 € | 9706 € | 179 439 € | €211k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 116 252 € | 12 089 € | 169 733 € | €184k | 2 | 06.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 22 930 € | 3750 € | 1675 € | 2 |
| 2025 | 117 309 € | 13 354 € | 8889 € | 2 |
| 2024 | 114 926 € | 9067 € | 8654 € | 2 |
| 2023 | 92 428 € | 7889 € | 6183 € | 2 |
| 2022 | 162 468 € | 15 820 € | 12 644 € | 2 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €23k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €24k | €35k | €38k | €21k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €4k | €3k | €2k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €16k | €48k | €33k | €19k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | €2k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €9k | €39k | €35k | €9k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €1k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €19k | €58k | €78k | €7k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €4k | €7k | €2k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 1 | 2 |
Ajalugu (20)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30034379 / 7 · Olek: Jõustunud
14.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 6
14.04.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 30034379 / 6 · Olek: Jõustunud
13.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 15 sündmust
13.02.2018
Muutmiskanne
Ä 30034379 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30034379 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30034379 / 3 · Olek: Jõustunud
08.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
08.12.2011
Muutmiskanne
Ä 30034379 / 2 · Olek: Jõustunud
08.10.2007
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Kanne nr 3
08.10.2007
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Kanne nr 1
08.10.2007
Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus
Ä 112180 / 3 · Olek: Jõustunud
08.10.2007
Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Ä 34379 · Olek: Jõustunud
01.10.2007
Märkus
Kanne nr 2
01.10.2007
Märkus
Ä 112180 / 2 · Olek: Jõustunud
19.09.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
19.09.2007
Esmakanne
Ä 112180 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Kaspar AlmersJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte