Üldandmed
Äriregister · 12 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 21.09.2007Äriregister
- Aadress
- Nurmenuku tn 5, Kangru alevik, Kiili vald, 75403 Harju maakondADS / Äriregister
- Telefon
- +372 5014204Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 73111 — Reklaamiagentuuride tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101257095MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 9845001E9703PUFYE784 · lapsed · väljastatud 05.10.2022 · uuendamine hilinenud 221 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 12 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 12 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 12 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 3 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€108kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€5kviimane
€20k€-15k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 108 423 € | 4645 € | 6433 € | €21k | 2 | 26.06.2025 |
| 2023 | 127 575 € | 15 217 € | 1788 € | €27k | 2 | 30.06.2024 |
| 2022 | 136 406 € | 2696 € | −13 429 € | €21k | 3 | 29.06.2023 |
| 2021 | 123 426 € | −37 341 € | −16 124 € | €20k | 2 | 30.06.2022 |
| 2020 | 81 315 € | 8288 € | 21 217 € | €28k | 2 | 30.06.2021 |
| 2019 | 94 376 € | 6430 € | 14 929 € | €24k | 2 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€100k€50k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 648 € | 3999 € | 1747 € | 2 |
| 2025 | 107 400 € | 21 557 € | 8244 € | 2 |
| 2024 | 106 038 € | 19 942 € | 9074 € | 2 |
| 2023 | 127 699 € | 25 946 € | 12 664 € | 3 |
| 2022 | 130 284 € | 19 589 € | 14 544 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €22k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €4k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €24k | €28k | €21k | €34k |
| Riigimaksud 2025 | €4k | €5k | €5k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €29k | €24k | €22k | €32k |
| Riigimaksud 2024 | €5k | €5k | €2k | €8k |
| Tööjõumaksud 2024 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2023 | €24k | €30k | €31k | €43k |
| Riigimaksud 2023 | €4k | €6k | €6k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €3k | €3k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2023 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Käive 2022 | €24k | €30k | €25k | €51k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €5k | €5k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €4k | €3k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Toetused (1 · €1k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
1472 €
Ajalugu (21)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
30.06.2021
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 9 · Olek: Jõustunud
30.06.2021
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 7 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
21.03.2017
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 6 · Olek: Jõustunud
21.03.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
28.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 4 · Olek: Jõustunud
28.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 5 · Olek: Jõustunud
28.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
28.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 4
21.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10112286 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
08.08.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10112286 / 3 · Olek: Jõustunud
08.08.2011
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 3
08.04.2011
Muutmiskanne
Ä 10112286 / 2 · Olek: Jõustunud
08.04.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
21.09.2007
Esmakanne
Ä 112286 · Olek: Jõustunud
21.09.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Tauri TallermaaJuhatuse liige · 2 muud ettevõtet
Maris KehvaAsutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet