Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 27.09.2007Äriregister
- Aadress
- Pärnu mnt 105ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- www.estlander.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101220572MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad (3)
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiEstlander Grupp OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Tehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 1 päeva tagasi estlander.ee8 tehnoloogiat tuvastatud
Muu
Open GraphSchema.org
Lehe ehitaja
Elementor
JavaScript-teek
jQuery
Sildihaldur
Google Tag Manager
Veebiserver
Apache
UI raamistik
Tailwind CSS
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4 423 885 € | 45 417 € | 101 084 € | €706k | 10 | 27.06.2025 |
| 2023 | 3 325 599 € | 39 705 € | 55 825 € | €686k | 18 | 08.04.2024 |
| 2022 | 4 207 531 € | 8503 € | 16 152 € | €799k | 15 | 11.07.2023 |
| 2021 | 2 810 313 € | −38 769 € | 80 912 € | €433k | 8 | 30.06.2022 |
| 2020 | 2 111 817 € | −49 717 € | 119 681 € | €374k | 8 | 29.06.2021 |
| 2019 | 1 854 877 € | 106 953 € | 169 398 € | €430k | 12 | 31.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 2 105 902 € | 123 629 € | 59 581 € | 10 |
| 2025 | 4 753 004 € | 393 390 € | 232 075 € | 10 |
| 2024 | 4 373 851 € | 376 491 € | 216 752 € | 9 |
| 2023 | 3 259 775 € | 255 915 € | 182 288 € | 10 |
| 2022 | 3 937 941 € | 121 911 € | 70 303 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €2.1m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €124k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €60k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €734k | €925k | €1.2m | €1.9m |
| Riigimaksud 2025 | €62k | €71k | €135k | €126k |
| Tööjõumaksud 2025 | €58k | €52k | €60k | €62k |
| Töötajaid 2025 | 9 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2024 | €577k | €814k | €1.5m | €1.5m |
| Riigimaksud 2024 | €59k | €83k | €119k | €115k |
| Tööjõumaksud 2024 | €64k | €53k | €46k | €53k |
| Töötajaid 2024 | 9 | 9 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €966k | €623k | €827k | €843k |
| Riigimaksud 2023 | €88k | €13k | €72k | €83k |
| Tööjõumaksud 2023 | €65k | €5k | €66k | €46k |
| Töötajaid 2023 | 10 | 9 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €535k | €964k | €1.2m | €1.2m |
| Riigimaksud 2022 | €14k | €15k | €38k | €55k |
| Tööjõumaksud 2022 | €8k | €9k | €18k | €35k |
| Töötajaid 2022 | 10 | 10 | 12 | 10 |
Tegevusload (3)
Majandustegevuse register · 17 h tagasiRiigihanked (7 · €2.1m)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 25.03.2024 | Järlepa, Keskuse tn 6 korterelamu terviklik rekonstrueerimine | Rapla vald, Järlepa küla, Keskuse tn 6 korteriühistu | 647 478 € |
| 12.02.2022 | Võistluse 43 korterelamu renoveerimine | Tallinn, Võistluse tn 41 // 43 korteriühistu | 292 089 € |
| 14.10.2022 | Turu plats 2, Nõmme Kultuurikeskuse remonttööd | Tallinna Linnavaraamet | 123 000 € |
| 14.02.2022 | Tallinn, Kodu tn. 26 korteriühistu terviklik renoveerimine SA KredExi toetusega | Tallinn, Kodu tn 26 korteriühistu | 266 614 € |
| 11.08.2021 | Tallinn, Kungla 28/1 korterelamu rekonstrueerimine SA KredEx kaasrahastusega | Tallinn, Kungla tn 28 korteriühistu | 336 707 € |
Näita ülejäänud (2)
| 11.08.2021 | Tallinn, Kungla 28/1 korterelamu rekonstrueerimine SA KredEx kaasrahastusega | Tallinn, Kungla tn 28 korteriühistu | 336 707 € |
| 29.04.2021 | Harku Keskuse fassaadi rekonstrueerimine | Harku Vallavalitsus | 123 135 € |
Ajalugu (25)
Äriregister kanded19.02.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 11
19.02.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 10112419 / 11 · Olek: Jõustunud
09.02.2024
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 10112419 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10112419 / 10 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 20 sündmust
05.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 9
05.05.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10112419 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10112419 / 8 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10112419 / 7 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10112419 / 6 · Olek: Jõustunud
26.09.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 5
26.09.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10112419 / 5 · Olek: Jõustunud
17.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.04.2012
Muutmiskanne
Ä 10112419 / 4 · Olek: Jõustunud
10.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10112419 / M2 · Olek: Jõustunud
27.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10112419 / M1 · Olek: Jõustunud
08.06.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 3
08.06.2009
Muutmiskanne
Ä 112419 / 3 · Olek: Jõustunud
10.10.2007
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.10.2007
Muutmiskanne
Ä 112419 / 2 · Olek: Jõustunud
27.09.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
27.09.2007
Esmakanne
Ä 112419 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 9 ettevõttes.
Andres KaarJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Kristo UiboJuhatuse liige, Osanik 34%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Janis RullJuhatuse liige, Osanik 33%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet