Üldandmed
Äriregister · 22 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 17.10.2007Äriregister
- Aadress
- Kajaka tee 3, Püünsi küla, Viimsi vald, 74013 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5082774Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 46901 — Spetsialiseerimata hulgikaubandusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101223249MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2550,00 ۀriregister
- LEI
- 894500JG49FNN3W0PA05 · lapsed · väljastatud 25.11.2020 · uuendamine hilinenud 171 pGLEIF
Juhtorgan (2)
Äriregister · 22 h tagasiAsutajad
Äriregister · 22 h tagasiOA
OÜ Altius ConsultVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 17.10.2007
Asutaja
Osanikud (2)
Äriregister · 22 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 22 h tagasiAruanded (7)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2025
€785kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222025
Puhaskasum · 2019–2025
€-97kviimane
€100k0 €€-100k
201920222025
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 784 922 € | −97 440 € | 29 349 € | €169k | 0 | 25.04.2026 |
| 2024 | 627 917 € | −3151 € | 319 012 € | €527k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 691 361 € | 29 684 € | 322 163 € | €524k | 1 | 30.06.2024 |
| 2022 | 1 220 569 € | 64 049 € | 347 479 € | €576k | 0 | 26.06.2023 |
| 2021 | 829 446 € | 65 207 € | 338 430 € | €647k | 0 | 30.06.2022 |
| 2020 | 627 114 € | 21 020 € | 328 224 € | €548k | 0 | 30.06.2021 |
| 2019 | 743 703 € | 37 517 € | 307 204 € | €623k | 0 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€1.0m€500k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 390 277 € | 9545 € | 0 € | — |
| 2025 | 1 209 297 € | 83 405 € | 0 € | — |
| 2024 | 800 401 € | 29 127 € | 2271 € | 1 |
| 2023 | 912 418 € | 67 373 € | 4608 € | 1 |
| 2022 | 1 037 105 € | 203 191 € | 3734 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €390k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €10k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €281k | €505k | €291k | €132k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €10k | €9k | €57k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €121k | €298k | €170k | €212k |
| Riigimaksud 2024 | €6k | €6k | €6k | €12k |
| Tööjõumaksud 2024 | 757 € | 757 € | 757 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2023 | €281k | €89k | €317k | €225k |
| Riigimaksud 2023 | €11k | €29k | €15k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | 963 € | 963 € | €2k | 853 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €368k | €217k | €221k | €230k |
| Riigimaksud 2022 | €104k | €26k | €46k | €28k |
| Tööjõumaksud 2022 | 306 € | €1k | €2k | 146 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 25.04.2026Esitati 2025. aasta aruanneKäive 784 922 €
- 19.02.2026Astus juhatusse
- 19.02.2026Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 10112981 / 13 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 11 · kanne
2025
- 30.06.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 627 917 €
- 16.05.2025Sai osanikuksMerle Pals · · 90 %
- 16.05.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 10112981 / 12 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 10 · kanne
- 15.05.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 10112981 / 11 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 9 · kanne
- 13.05.2025Lisati tegelikuks kasusaajaks
- 28.03.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Ä 10112981 / 10 · Olek: Jõustunud
- Kanne nr 8 · kanne
2024
- 01.10.2024Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseksÄ 10112981 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
- 30.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 691 361 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 7 ettevõttes.
Merle PalsJuhatuse liige, Osanik 90%, Tegelik kasusaaja · 5 muud ettevõtet
Tanel SatsiJuhatuse liige, Osanik 10%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet