Üldandmed
Äriregister · 17 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 28.11.2007Äriregister
- Aadress
- AniADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56503638Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47211 — Puu- ja köögivilja jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101222693MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 17 h tagasiAsutajad
Äriregister · 17 h tagasiOsanikud
Äriregister · 17 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 17 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 2 412 567 € | 925 371 € | 2 008 367 € | €2.1m | 5 | 18.06.2025 |
| 2023 | 1 362 086 € | 243 532 € | 1 015 996 € | €1.3m | 5 | 27.06.2024 |
| 2022 | 1 037 221 € | 59 392 € | 772 463 € | €1.1m | 6 | 27.06.2023 |
| 2021 | 674 098 € | 11 358 € | 713 071 € | €1.1m | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 452 402 € | 11 632 € | 701 713 € | €1.0m | 5 | 07.06.2021 |
| 2019 | 562 176 € | 320 136 € | 690 061 € | €1.1m | 5 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 166 708 € | 33 061 € | 13 645 € | 7 |
| 2025 | 1 186 131 € | 61 441 € | 59 346 € | 7 |
| 2024 | 2 459 581 € | 190 578 € | 51 262 € | 6 |
| 2023 | 1 643 962 € | 190 871 € | 46 739 € | 5 |
| 2022 | 1 101 029 € | 118 883 € | 46 785 € | 5 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €167k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €14k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 7 | — | — | — |
| Käive 2025 | €529k | €284k | €219k | €155k |
| Riigimaksud 2025 | €21k | €13k | 0 € | €27k |
| Tööjõumaksud 2025 | €13k | €14k | €16k | €16k |
| Töötajaid 2025 | 6 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2024 | €536k | €873k | €672k | €378k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €63k | €76k | €40k |
| Tööjõumaksud 2024 | €13k | €12k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2024 | 5 | 5 | 8 | 6 |
| Käive 2023 | €643k | €361k | €247k | €393k |
| Riigimaksud 2023 | €57k | €30k | €46k | €57k |
| Tööjõumaksud 2023 | €11k | €12k | €11k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Käive 2022 | €231k | €322k | €272k | €277k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €34k | €29k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €11k | €12k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 6 | 6 | 5 |
Ajalugu (10)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20040071 / 5 · Olek: Jõustunud
21.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 4
21.07.2023
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20040071 / 4 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
Näita ülejäänud 5 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20040071 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20040071 / 2 · Olek: Jõustunud
28.11.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
28.11.2007
Esmakanne
Ä 40071 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Oliver OtsJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet