Üldandmed
Äriregister · 13 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 30.11.2007Äriregister
- Aadress
- Pastelli tn 3, Tartu linn, Tartu linn, 51011 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5037376Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 10391 — Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101236074MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 13 h tagasiAsutajad
Äriregister · 13 h tagasiON
Osaühing NeliveduVÄLISMAINE
Välismaine / registris puuduv · asutaja alates 14.11.2007
Asutaja
Osanikud
Äriregister · 13 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 13 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€631kviimane
€2.0m€1.0m0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€36kviimane
€200k€75k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 631 465 € | 36 233 € | 318 183 € | €562k | 7 | 30.06.2025 |
| 2023 | 1 143 394 € | 146 863 € | 272 670 € | €502k | 7 | 30.06.2024 |
| 2022 | 600 496 € | 11 012 € | 126 537 € | €397k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 701 724 € | 18 280 € | 117 479 € | €373k | 6 | 01.07.2022 |
| 2020 | 628 567 € | −20 845 € | 95 531 € | €315k | 6 | 17.11.2021 |
| 2019 | 708 296 € | 13 689 € | 116 376 € | €285k | 6 | 04.03.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€500k€250k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 131 436 € | 17 167 € | 6076 € | 10 |
| 2025 | 724 085 € | 91 219 € | 35 800 € | 6 |
| 2024 | 724 202 € | 64 208 € | 29 743 € | 9 |
| 2023 | 1 158 676 € | 68 973 € | 21 579 € | 10 |
| 2022 | 698 538 € | 55 741 € | 19 200 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €131k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €17k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €142k | €253k | €214k | €114k |
| Riigimaksud 2025 | €20k | €36k | €21k | €15k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €10k | €10k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 15 | 11 | 8 | 6 |
| Käive 2024 | €211k | €232k | €186k | €96k |
| Riigimaksud 2024 | €15k | €26k | €13k | €11k |
| Tööjõumaksud 2024 | €7k | €8k | €8k | €7k |
| Töötajaid 2024 | 10 | 10 | 9 | 9 |
| Käive 2023 | €153k | €367k | €369k | €270k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €21k | €22k | €17k |
| Tööjõumaksud 2023 | €5k | €5k | €6k | €6k |
| Töötajaid 2023 | 9 | 10 | 10 | 10 |
| Käive 2022 | €152k | €231k | €142k | €173k |
| Riigimaksud 2022 | €11k | €14k | €10k | €21k |
| Tööjõumaksud 2022 | €3k | €5k | €6k | €4k |
| Töötajaid 2022 | 8 | 9 | 8 | 8 |
Toetused (2 · €39k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaEISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2025
33 959 €
EISEttevõtja varustuskindluse toetusTaaste ja vastupidavusrahastu (RRF)2024
5129 €
Ajalugu (16)
Äriregister kanded06.03.2025
Muutmiskanne
Ä 20040087 / 8 · Olek: Jõustunud
06.03.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20040087 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20040087 / 6 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 11 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20040087 / 5 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20040087 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
20.12.2011
Muutmiskanne
Ä 20040087 / 3 · Olek: Jõustunud
20.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 3
17.06.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.06.2008
Muutmiskanne
Ä 40087 / 2 · Olek: Jõustunud
30.11.2007
Esmakanne
Ä 40087 · Olek: Jõustunud
30.11.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Marika KaruJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte