Üldandmed
Äriregister · 18 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 11.12.2007Äriregister
- Aadress
- PostiADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 53439668Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101233349MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 18 h tagasiAsutajad
Äriregister · 18 h tagasiOsanikud
Äriregister · 18 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 18 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 18 h tagasiKukevälja Talu OÜ on osanik või juhtorganis veel 5 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 604 420 € | 93 420 € | 1 630 276 € | €2.1m | 2 | 28.05.2025 |
| 2023 | 283 055 € | 82 628 € | 1 541 966 € | €2.2m | 1 | 05.06.2024 |
| 2022 | 602 021 € | 479 774 € | 1 461 960 € | €1.8m | 1 | 23.05.2023 |
| 2021 | 342 469 € | 274 529 € | 984 327 € | €1.4m | 1 | 19.06.2022 |
| 2020 | 235 330 € | 197 463 € | 709 798 € | €828k | 1 | 14.06.2021 |
| 2019 | 102 338 € | 18 636 € | 515 405 € | €541k | 0 | 23.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 224 344 € | 37 450 € | 3301 € | 2 |
| 2025 | 670 365 € | 128 184 € | 13 954 € | 2 |
| 2024 | 663 380 € | 106 851 € | 10 843 € | 2 |
| 2023 | 395 999 € | 35 783 € | 8280 € | 1 |
| 2022 | 600 852 € | 60 751 € | 4697 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €224k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €37k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €3k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €213k | €70k | €181k | €206k |
| Riigimaksud 2025 | €39k | €3k | €40k | €45k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €3k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €159k | €73k | €106k | €325k |
| Riigimaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €81k |
| Tööjõumaksud 2024 | €2k | €2k | €3k | €3k |
| Töötajaid 2024 | 1 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €189k | €13k | 0 € | €194k |
| Riigimaksud 2023 | €19k | €2k | €2k | €13k |
| Tööjõumaksud 2023 | €2k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €25k | 518 € | €226k | €349k |
| Riigimaksud 2022 | €3k | €1k | 0 € | €56k |
| Tööjõumaksud 2022 | €1k | €1k | €1k | €1k |
| Töötajaid 2022 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Toetused (13 · €405k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
63 353 €
PRIAEU/EAFRD2024
26 680 €
3470 €
PRIAEU/EAFRD2024
2970 €
PRIAEU/EAFRD2024
2918 €
PRIAEU/EAFRD2024
2016 €
Näita ülejäänud (7)
1331 €
161 550 €
PRIAEU/EAFRD2023
76 550 €
PRIAEU/EAFRD2023
34 884 €
PRIAEU/EAFRD2023
27 441 €
PRIAEU/EAFRD2023
1457 €
PRIAEU/EAFRD2023
189 €
Riigihanked (2 · €13k)
Riigihangete register · 13 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 01.01.2018 | „Lumetõrjetööde teostamine Viljandi vallas (endine Kolga-Jaani valla territoorium) 2018/2019 talveperioodidel“ | Viljandi Vallavalitsus | 75 € |
| 20.12.2019 | Viljandi valla teede ja tänavate lumetõrje aastatel 2019-2022 | Viljandi Vallavalitsus | 12 900 € |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded25.11.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Ä 20040193 / 6 · Olek: Jõustunud
25.11.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Kanne nr 6
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20040193 / 5 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
14.02.2018
Muutmiskanne
Ä 20040193 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
14.02.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20040193 / 3 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.06.2011
Muutmiskanne
Ä 20040193 / 2 · Olek: Jõustunud
10.06.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
11.12.2007
Esmakanne
Ä 40193 · Olek: Jõustunud
11.12.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Ivar LaansaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 6 muud ettevõtet