Üldandmed
Äriregister · 2 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 05.12.2007Äriregister
- Aadress
- Linda tn 30, Tartu linn, Tartu linn, 50106 Tartu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 56101 — Restoranid jm toitlustuskohadÄriregister · MTA
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 2 h tagasiAsutajad
Äriregister · 2 h tagasiOsanikud
Äriregister · 2 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 2 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
0 €viimane
€500k€250k−1 €
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
0 €viimane
1 €€-25k€-50k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 € | 0 € | 2554 € | €125k | 0 | 18.09.2025 |
| 2023 | 0 € | 0 € | 2554 € | €125k | 0 | 18.09.2025 |
| 2022 | 323 586 € | −42 665 € | 2554 € | €125k | 6 | 30.06.2023 |
| 2021 | 326 522 € | −9565 € | 3619 € | €107k | 7 | 29.06.2022 |
| 2020 | 267 682 € | −22 833 € | 4184 € | €99k | 5 | 17.05.2021 |
| 2019 | 219 285 € | −35 567 € | 5017 € | €91k | 4 | 31.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
2022202320242026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | 111 € | 111 € | — |
| 2024I kv | 9130 € | 6398 € | 5008 € | 2 |
| 2023 | 437 801 € | 60 169 € | 45 055 € | 7 |
| 2022 | 318 605 € | 37 975 € | 29 383 € | 10 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | — | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 111 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 111 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €9k | — | — | — |
| Riigimaksud 2024 | 643 € | €5k | 334 € | 152 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 741 € | €4k | 334 € | 152 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | — | — | — |
| Käive 2023 | €71k | €131k | €155k | €81k |
| Riigimaksud 2023 | €10k | €17k | €23k | €10k |
| Tööjõumaksud 2023 | €10k | €13k | €14k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 13 | 13 | 10 | 7 |
| Käive 2022 | €49k | €40k | €152k | €78k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €7k | €16k | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | €4k | €6k | €8k | €11k |
| Töötajaid 2022 | 6 | 14 | 9 | 10 |
Tegevusload (2)
Majandustegevuse register · 2 h tagasiToetused (1 · €6k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
6436 €
Ajalugu (20)
Äriregister kanded09.01.2026
Muutmiskanne
Ä 10114362 / 8 · Olek: Jõustunud
09.01.2026
Muutmiskanne
Ä 10114362 / 9 · Olek: Jõustunud
18.12.2025
Muutmiskanne
Ä 10114362 / M7 · Olek: Jõustunud
12.09.2025
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10114362 / M6 · Olek: Puudused kõrvaldatud
15.08.2024
Aruandetrahvimäärus
Ä 10114362 / M5 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 15 sündmust
08.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10114362 / M4 · Olek: Jõustunud
16.04.2024
Muutmiskanne
Ä 10114362 / 7 · Olek: Jõustunud
16.04.2024
Muutmiskanne
Kanne nr 5
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10114362 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 4
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10114362 / 5 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 3
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10114362 / 4 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.03.2016
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10114362 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
13.08.2013
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara
Ä 10114362 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.04.2013
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10114362 / 3 · Olek: Jõustunud
20.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 10114362 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
05.12.2007
Esmakanne
Ä 114362 · Olek: Jõustunud
05.12.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Vadim ŠamraiJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Andre AbnerAsutaja · 1 muu ettevõte