Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 19.12.2007Äriregister
- Aadress
- Vabaduse pst 66-2, Nõmme linnaosa, Tallinn, 11621 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5100520Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 64211 — Valdusfirmade tegevusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101647472MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2600,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 4 h tagasiEPRI Invest OÜ on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76 860 € | 45 867 € | 249 900 € | €716k | 0 | 29.06.2025 |
| 2023 | 74 559 € | 48 344 € | 204 033 € | €674k | 0 | 02.07.2024 |
| 2022 | 85 625 € | 61 600 € | 155 689 € | €634k | 0 | 18.10.2023 |
| 2021 | 77 132 € | 55 275 € | 94 089 € | €564k | 0 | 12.10.2023 |
| 2020 | 70 173 € | 20 378 € | 38 814 € | €510k | 0 | 06.10.2023 |
| 2019 | 57 734 € | 6501 € | 418 436 € | €490k | 0 | 07.05.2021 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 21 042 € | 7769 € | 0 € | — |
| 2025 | 75 070 € | 21 039 € | 0 € | — |
| 2024 | 71 738 € | 19 579 € | 0 € | — |
| 2023 | 72 712 € | 17 004 € | 0 € | — |
| 2022 | 83 663 € | 20 155 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €21k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €8k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 0 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €20k | €15k | €20k | €20k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | €3k | €4k | €7k |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2025 | — | — | — | — |
| Käive 2024 | €16k | €17k | €19k | €20k |
| Riigimaksud 2024 | €3k | €6k | €4k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | — | — | — | — |
| Käive 2023 | €21k | €20k | €16k | €16k |
| Riigimaksud 2023 | €5k | €4k | €3k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2023 | — | — | — | — |
| Käive 2022 | €20k | €22k | €21k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | €6k | €4k | €4k | €6k |
| Tööjõumaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (19)
Äriregister kanded27.09.2023
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10114714 / M5 · Olek: Puudused kõrvaldatud
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10114714 / 7 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
04.03.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10114714 / M4 · Olek: Puudused kõrvaldatud
21.03.2018
Kustutamiskanne dokumentide hoidjata
Ä 10114714 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 14 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10114714 / 6 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10114714 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
09.06.2015
Muutmiskanne
Ä 10114714 / 4 · Olek: Jõustunud
09.06.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 4
12.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10114714 / 3 · Olek: Jõustunud
12.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
06.03.2012
Muutmiskanne
Ä 10114714 / 2 · Olek: Jõustunud
06.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
17.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 10114714 / M2 · Olek: Puudused kõrvaldatud
30.11.2009
Täiendav toimiku dokumentide kontroll
Ä 114714 / M1 · Olek: Jõustunud
19.12.2007
Esmakanne
Ä 114714 · Olek: Jõustunud
19.12.2007
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Indrek PorilaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet