Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 10.01.2008Äriregister
- Aadress
- Mustamäe tee 45ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47731 — Ravimite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101286493MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024AUD | 6 360 605 € | 11 144 € | 179 857 € | €2.0m | 16 | 30.09.2025 |
| 2023AUD | 6 104 076 € | 34 954 € | 225 672 € | €1.5m | 17 | 07.06.2024 |
| 2022AUD | 5 911 866 € | 22 299 € | 251 514 € | €1.5m | 18 | 30.06.2023 |
| 2021AUD | 5 695 062 € | 96 918 € | 255 559 € | €1.5m | 19 | 08.06.2022 |
| 2020AUD | 5 836 324 € | 60 994 € | 219 717 € | €1.6m | 20 | 30.06.2021 |
| 2019AUD | 5 684 315 € | 116 027 € | 233 999 € | €1.5m | 19 | 05.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 1 564 327 € | 84 363 € | 55 878 € | 10 |
| 2025 | 6 844 622 € | 482 469 € | 321 398 € | 12 |
| 2024 | 6 321 656 € | 386 156 € | 298 349 € | 14 |
| 2023 | 6 074 884 € | 385 960 € | 291 938 € | 14 |
| 2022 | 5 861 232 € | 376 301 € | 283 126 € | 15 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €1.6m | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €84k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €56k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 10 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.7m | €1.6m | €1.7m | €1.9m |
| Riigimaksud 2025 | €164k | €89k | €100k | €129k |
| Tööjõumaksud 2025 | €84k | €77k | €80k | €81k |
| Töötajaid 2025 | 13 | 12 | 12 | 12 |
| Käive 2024 | €1.7m | €1.5m | €1.5m | €1.6m |
| Riigimaksud 2024 | €108k | €94k | €100k | €84k |
| Tööjõumaksud 2024 | €77k | €78k | €71k | €72k |
| Töötajaid 2024 | 14 | 13 | 13 | 14 |
| Käive 2023 | €1.5m | €1.5m | €1.5m | €1.6m |
| Riigimaksud 2023 | €107k | €86k | €100k | €93k |
| Tööjõumaksud 2023 | €78k | €71k | €71k | €71k |
| Töötajaid 2023 | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Käive 2022 | €1.5m | €1.4m | €1.4m | €1.6m |
| Riigimaksud 2022 | €106k | €80k | €88k | €103k |
| Tööjõumaksud 2022 | €73k | €66k | €69k | €75k |
| Töötajaid 2022 | 16 | 16 | 16 | 15 |
Ajalugu (29)
Äriregister kanded26.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 12
26.03.2026
Muutmiskanne
Kanne nr 13
26.03.2026
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 12 · Olek: Jõustunud
26.03.2026
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 13 · Olek: Jõustunud
05.03.2026
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Kanne nr 11
Näita ülejäänud 24 sündmust
05.03.2026
Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Ä 10115049 / 11 · Olek: Jõustunud
12.09.2025
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 10115049 / M3 · Olek: Puudused kõrvaldatud
04.02.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 10
04.02.2020
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 10 · Olek: Jõustunud
29.01.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 9
29.01.2020
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 9 · Olek: Jõustunud
10.09.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
10.09.2018
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 8 · Olek: Jõustunud
10.09.2018
Muutmiskanne
Ä 10115049 / M2 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 7 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 6
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 6 · Olek: Jõustunud
16.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 5
16.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 5 · Olek: Jõustunud
19.05.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 4
19.05.2014
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10115049 / 4 · Olek: Jõustunud
14.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
14.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 3 · Olek: Jõustunud
21.01.2012
Muutmiskanne
Ä 10115049 / M1 · Olek: Jõustunud
03.05.2010
Muutmiskanne
Kanne nr 2
03.05.2010
Muutmiskanne
Ä 10115049 / 2 · Olek: Jõustunud
10.01.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
10.01.2008
Esmakanne
Ä 115049 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 102 ettevõttes.
Andre VetkaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 102 muud ettevõtet
Artha Valdus OÜ
Tegelik kasusaajaOsanik 50%Juhatuse liige
OÜ Inspira Invest
AsutajaTegelik kasusaajaOsanik 100%Juhatuse liige
OÜ TerviseApteek
Juhatuse liigeTegelik kasusaaja
TÄISÜHING INSPIRA1
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA10
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA100
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA11
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA12
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA13
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA14
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA15
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA16
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA17
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA18
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA19
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA2
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA20
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA21
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA22
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA23
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA24
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA26
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA27
Osanik
TÄISÜHING INSPIRA28
Osanik
… ja veel 78 ettevõtet