Üldandmed
Äriregister · 19 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.01.2008Äriregister
- Aadress
- SiimaADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56214081Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 01111 — Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101208633MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 19 h tagasiAsutajad
Äriregister · 19 h tagasiOsanikud
Äriregister · 19 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 19 h tagasiTütarettevõtted
Äriregister osanikud · 19 h tagasiOÜ VAMP on osanik või juhtorganis veel 1 ettevõttes.
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 470 026 € | 39 314 € | 557 373 € | €2.4m | 2 | 30.06.2025 |
| 2023 | 518 097 € | 1457 € | 518 060 € | €2.2m | 4 | 30.06.2024 |
| 2022 | 668 712 € | −142 409 € | 516 602 € | €2.4m | 3 | 30.06.2023 |
| 2021 | 520 920 € | 171 707 € | 659 012 € | €1.5m | 2 | 15.03.2022 |
| 2020 | 369 223 € | 93 855 € | 487 304 € | €828k | 1 | 30.06.2021 |
| 2019 | 435 447 € | 93 018 € | 393 449 € | €741k | 2 | 27.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 197 808 € | 44 118 € | 11 973 € | 2 |
| 2025 | 561 760 € | 54 402 € | 31 315 € | 2 |
| 2024 | 490 249 € | 80 252 € | 34 396 € | 2 |
| 2023 | 586 642 € | 76 380 € | 40 494 € | 3 |
| 2022 | 674 882 € | 11 330 € | 23 634 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €198k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €44k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €12k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €237k | 0 € | €121k | €203k |
| Riigimaksud 2025 | €8k | 0 € | €1k | €45k |
| Tööjõumaksud 2025 | €14k | €6k | €5k | €7k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2024 | €24k | €100k | €141k | €225k |
| Riigimaksud 2024 | €13k | €10k | €13k | €45k |
| Tööjõumaksud 2024 | €15k | €5k | €9k | €5k |
| Töötajaid 2024 | 2 | 3 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €117k | €25k | €193k | €252k |
| Riigimaksud 2023 | 0 € | €5k | €30k | €42k |
| Tööjõumaksud 2023 | €15k | €6k | €10k | €10k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Käive 2022 | €81k | 0 € | €176k | €419k |
| Riigimaksud 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | €11k |
| Tööjõumaksud 2022 | €10k | €3k | €4k | €6k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Toetused (8 · €253k)
EIS + PRIA + Kohesio + Töötukassa · võib olla mittetäielikPRIAEU/EAFRD2024
65 875 €
PRIAEU/EAFRD2024
36 617 €
PRIAEU/EAFRD2024
3010 €
PRIAEU/EAFRD2024
3000 €
1973 €
PRIAEU/EAFRD2023
76 599 €
Näita ülejäänud (2)
PRIAEU/EAFRD2023
34 906 €
PRIAEU/EAFRD2023
30 717 €
Ajalugu (12)
Äriregister kanded01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30034791 / 6 · Olek: Jõustunud
30.01.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 5
30.01.2023
Muutmiskanne
Ä 30034791 / 5 · Olek: Jõustunud
19.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 4
Näita ülejäänud 7 sündmust
19.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30034791 / 4 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30034791 / 3 · Olek: Jõustunud
10.01.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
10.01.2012
Muutmiskanne
Ä 30034791 / 2 · Olek: Jõustunud
04.01.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
04.01.2008
Esmakanne
Ä 34791 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 3 ettevõttes.
Heitti UustaluJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet