Üldandmed
Äriregister · 10 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 26.02.2008Äriregister
- Aadress
- Metsa tn 15a-59, Pärnu linn, Pärnu linn, 80024 Pärnu maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Veebileht
- mlc.eeÄriregister · domeen aktiivne
- Telefon
- +372 56473419Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 62201 — Arvutialased konsultatsioonidÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101219224MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 8945002CJ849FIMMQ307 · väljastatud 28.11.2024GLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 10 h tagasiAsutajad
Äriregister · 10 h tagasiOsanikud
Äriregister · 10 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 10 h tagasiTehnoloogiad
Veebilehe analüüs · 20 h tagasi mlc.ee3 tehnoloogiat tuvastatud
Sisuhaldus (CMS)
WordPress
Veebiserver
nginx
UI raamistik
Tailwind CSS
Aruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€105kviimane
€200k€100k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€13kviimane
€50k€25k−1 €
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 104 938 € | 13 209 € | 66 758 € | €78k | 1 | 30.06.2025 |
| 2023 | 77 878 € | 18 598 € | 53 549 € | €63k | 1 | 01.06.2024 |
| 2022 | 3990 € | 20 849 € | 34 951 € | €39k | 0 | 02.07.2023 |
| 2021 | 4938 € | 1455 € | 14 103 € | €14k | 0 | 23.06.2022 |
| 2020 | 6939 € | 2300 € | 12 648 € | €13k | 0 | 27.06.2021 |
| 2019 | 3056 € | 1632 € | 10 348 € | €11k | 0 | 16.04.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€50k€25k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 26 605 € | 11 320 € | 2162 € | 1 |
| 2025 | 99 032 € | 21 958 € | 9453 € | 1 |
| 2024 | 100 576 € | 29 680 € | 11 633 € | 1 |
| 2023 | 75 941 € | 8332 € | 8721 € | 1 |
| 2022 | 4000 € | 56 € | 0 € | — |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €27k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €11k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €26k | €25k | €24k | €24k |
| Riigimaksud 2025 | €12k | €3k | €3k | €4k |
| Tööjõumaksud 2025 | €3k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2025 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €31k | €24k | €21k | €24k |
| Riigimaksud 2024 | €11k | €7k | €7k | €5k |
| Tööjõumaksud 2024 | €4k | €3k | €3k | €2k |
| Töötajaid 2024 | — | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2023 | €15k | €21k | €17k | €23k |
| Riigimaksud 2023 | — | €1k | €2k | €5k |
| Tööjõumaksud 2023 | — | €1k | €2k | €5k |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | — | — |
| Käive 2022 | 586 € | 669 € | €1k | €1k |
| Riigimaksud 2022 | — | 0 € | — | 56 € |
| Tööjõumaksud 2022 | — | 0 € | — | 0 € |
| Töötajaid 2022 | — | — | — | — |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded25.05.2025
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 11 · Olek: Jõustunud
25.05.2025
Muutmiskanne
Kanne nr 10
01.09.2023
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 10 · Olek: Jõustunud
01.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
16.04.2020
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 9 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 18 sündmust
16.04.2020
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.06.2018
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 8 · Olek: Jõustunud
30.06.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 7
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 7 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 6
19.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 6 · Olek: Jõustunud
19.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 5
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 5 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
07.03.2012
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 4 · Olek: Jõustunud
07.03.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
13.02.2012
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 3 · Olek: Jõustunud
13.02.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
28.10.2011
Muutmiskanne
Ä 30035030 / M2 · Olek: Jõustunud
26.09.2011
Muutmiskanne
Ä 30035030 / 2 · Olek: Jõustunud
26.02.2008
Esmakanne
Ä 35030 · Olek: Jõustunud
26.02.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
18.02.2008
Esmakanne
Ä 35030 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Marko LauerJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet