Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 06.02.2008Äriregister
- Aadress
- Kadaka tee 183aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101207540MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (4)
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad (5)
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad (4)
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 709 734 € | −24 409 € | 681 301 € | €980k | 7 | 08.08.2025 |
| 2023 | 763 073 € | 67 493 € | 705 710 € | €1.1m | 7 | 08.07.2024 |
| 2022 | 751 837 € | 87 138 € | 638 216 € | €1.0m | 7 | 04.07.2023 |
| 2021 | 703 323 € | 15 632 € | 551 078 € | €933k | 7 | 24.01.2023 |
| 2020 | 561 141 € | 58 540 € | 535 446 € | €608k | 7 | 07.04.2022 |
| 2019 | 650 688 € | 112 621 € | 476 906 € | €542k | 8 | 02.07.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 142 566 € | 32 805 € | 21 543 € | 6 |
| 2025 | 643 617 € | 142 998 € | 80 251 € | 5 |
| 2024 | 733 618 € | 164 972 € | 102 154 € | 6 |
| 2023 | 748 356 € | 142 603 € | 91 977 € | 6 |
| 2022 | 748 120 € | 126 275 € | 76 587 € | 8 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €143k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €33k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €171k | €147k | €169k | €157k |
| Riigimaksud 2025 | €40k | €32k | €33k | €39k |
| Tööjõumaksud 2025 | €23k | €21k | €16k | €21k |
| Töötajaid 2025 | 5 | 4 | 6 | 5 |
| Käive 2024 | €203k | €183k | €209k | €138k |
| Riigimaksud 2024 | €40k | €39k | €53k | €33k |
| Tööjõumaksud 2024 | €25k | €24k | €32k | €21k |
| Töötajaid 2024 | 8 | 8 | 6 | 6 |
| Käive 2023 | €165k | €212k | €188k | €183k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €39k | €39k | €37k |
| Tööjõumaksud 2023 | €21k | €23k | €24k | €24k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 6 | 7 | 6 |
| Käive 2022 | €157k | €209k | €193k | €190k |
| Riigimaksud 2022 | €26k | €36k | €34k | €30k |
| Tööjõumaksud 2022 | €17k | €20k | €22k | €18k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 8 |
Ajalugu (21)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 10 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 9 · Olek: Jõustunud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 8 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 16 sündmust
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 7
14.09.2016
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 7 · Olek: Jõustunud
14.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
11.06.2014
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 6 · Olek: Jõustunud
11.06.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 5
27.12.2012
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 5 · Olek: Jõustunud
27.12.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 4
09.11.2012
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 4 · Olek: Jõustunud
09.11.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
10.02.2012
Muutmiskanne
Ä 10115012 / 3 · Olek: Jõustunud
15.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10115012 / M2 · Olek: Jõustunud
27.10.2009
Muutmiskanne
Ä 115012 / 2 · Olek: Jõustunud
27.10.2009
Muutmiskanne
Kanne nr 2
06.02.2008
Esmakanne
Ä 115012 · Olek: Jõustunud
06.02.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
09.01.2008
Esmakanne
Ä 115012 / M1 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 16 ettevõttes.
Aivar KantJuhatuse liige, Asutaja, Tegelik kasusaaja · 3 muud ettevõtet
Eero NeuhausJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Jarno TalveJuhatuse liige, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Tarmo RemmetJuhatuse liige, Osanik 25%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Matti PruulAsutaja · 1 muu ettevõte
Kaius MölderAsutaja · 1 muu ettevõte
Tanel TalveAsutaja · 6 muud ettevõtet