Üldandmed
Äriregister · 11 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 13.02.2008Äriregister
- Aadress
- Võidu tn 76-23, Rakvere linn, 44312 Lääne-Viru maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 47811 — Mootorsõidukite jaemüükÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101755092MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2556,00 ۀriregister
- LEI
- 6488I264E7O5S91UDP70 · lapsed · väljastatud 10.04.2025 · uuendamine hilinenud 33 pGLEIF
Juhtorgan
Äriregister · 11 h tagasiAsutajad
Äriregister · 11 h tagasiOsanikud
Äriregister · 11 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 11 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 2 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€152kviimane
€500k€250k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€-259kviimane
€50k€-225k€-500k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151 535 € | −258 913 € | 5171 € | €479k | 0 | 30.06.2025 |
| 2023 | 145 211 € | 11 305 € | 264 084 € | €898k | 1 | 03.07.2024 |
| 2022 | 364 935 € | 26 969 € | 252 779 € | €812k | 1 | 29.06.2023 |
| 2021 | 161 609 € | 30 040 € | 225 811 € | €608k | 1 | 30.06.2022 |
| 2020 | 124 708 € | 38 723 € | 195 771 € | €524k | 1 | 01.06.2021 |
| 2019 | 95 180 € | 26 842 € | 157 048 € | €433k | 1 | 03.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 24 859 € | 571 € | 1064 € | 1 |
| 2025 | 70 455 € | 5464 € | 1849 € | 1 |
| 2024 | 147 922 € | 10 079 € | 793 € | 1 |
| 2023 | 177 195 € | 10 280 € | 2312 € | 1 |
| 2022 | 384 585 € | 16 977 € | 1768 € | 1 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €25k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | 571 € | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €1k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 1 | — | — | — |
| Käive 2025 | €15k | €14k | €22k | €19k |
| Riigimaksud 2025 | €1k | €1k | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2025 | 0 € | 370 € | €1k | 370 € |
| Töötajaid 2025 | — | 1 | — | 1 |
| Käive 2024 | €31k | €45k | €14k | €58k |
| Riigimaksud 2024 | €4k | €2k | €3k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2024 | 589 € | 204 € | 0 € | 0 € |
| Töötajaid 2024 | 1 | — | — | — |
| Käive 2023 | €56k | €73k | €15k | €34k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €4k | €4k | 0 € |
| Tööjõumaksud 2023 | 578 € | 578 € | 578 € | 578 € |
| Töötajaid 2023 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive 2022 | €72k | €109k | €91k | €112k |
| Riigimaksud 2022 | €4k | €3k | 0 € | €10k |
| Tööjõumaksud 2022 | 595 € | 198 € | 397 € | 578 € |
| Töötajaid 2022 | — | 1 | 1 | 1 |
Ajalugu (23)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 11
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 11 · Olek: Jõustunud
19.02.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Kanne nr 10
19.02.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10116009 / 10 · Olek: Jõustunud
13.02.2019
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ä 10116009 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
Näita ülejäänud 18 sündmust
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 9
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 9 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 8
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 8 · Olek: Jõustunud
16.06.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 7
16.06.2016
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 7 · Olek: Jõustunud
15.01.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 6
15.01.2016
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 6 · Olek: Jõustunud
05.11.2015
Muutmiskanne
Kanne nr 5
05.11.2015
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 5 · Olek: Jõustunud
30.10.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Kanne nr 4
30.10.2015
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
Ä 10116009 / 4 · Olek: Jõustunud
18.08.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 3
18.08.2014
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 3 · Olek: Jõustunud
16.12.2011
Muutmiskanne
Kanne nr 2
16.12.2011
Muutmiskanne
Ä 10116009 / 2 · Olek: Jõustunud
13.02.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
13.02.2008
Esmakanne
Ä 116009 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 6 ettevõttes.
Melvin SinirandJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet