Üldandmed
Äriregister · 16 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 04.03.2008Äriregister
- Aadress
- Kibuvitsa tn 20aADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 41001 — Elamute ja mitteeluhoonete ehitusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101241438MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 16 h tagasiAsutajad
Äriregister · 16 h tagasiOsanikud
Äriregister · 16 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 16 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 3 155 871 € | 164 144 € | 269 317 € | €628k | 18 | 19.06.2025 |
| 2023 | 2 906 176 € | 39 822 € | 117 173 € | €744k | 16 | 18.06.2024 |
| 2022 | 1 555 220 € | 10 003 € | 84 345 € | €285k | 18 | 27.06.2023 |
| 2021 | 1 544 485 € | 24 512 € | 74 342 € | €249k | 17 | 21.06.2022 |
| 2020 | 1 250 852 € | −122 954 € | 49 830 € | €414k | 18 | 02.07.2021 |
| 2019 | 1 260 138 € | 24 244 € | 172 783 € | €517k | 18 | 30.06.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 761 999 € | 122 488 € | 67 730 € | 27 |
| 2025 | 3 966 461 € | 459 136 € | 255 238 € | 25 |
| 2024 | 3 180 026 € | 333 805 € | 205 306 € | 22 |
| 2023 | 2 867 707 € | 309 690 € | 177 926 € | 20 |
| 2022 | 1 534 565 € | 219 491 € | 145 752 € | 21 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €762k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €122k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €68k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 27 | — | — | — |
| Käive 2025 | €1.1m | €706k | €1.0m | €1.2m |
| Riigimaksud 2025 | €114k | €67k | €136k | €142k |
| Tööjõumaksud 2025 | €52k | €56k | €73k | €74k |
| Töötajaid 2025 | 23 | 26 | 27 | 25 |
| Käive 2024 | €950k | €623k | €690k | €917k |
| Riigimaksud 2024 | €98k | €67k | €70k | €100k |
| Tööjõumaksud 2024 | €48k | €52k | €51k | €55k |
| Töötajaid 2024 | 22 | 21 | 24 | 22 |
| Käive 2023 | €531k | €593k | €835k | €909k |
| Riigimaksud 2023 | €70k | €59k | €82k | €98k |
| Tööjõumaksud 2023 | €41k | €45k | €41k | €51k |
| Töötajaid 2023 | 22 | 20 | 21 | 20 |
| Käive 2022 | €369k | €381k | €396k | €388k |
| Riigimaksud 2022 | €57k | €48k | €56k | €59k |
| Tööjõumaksud 2022 | €31k | €35k | €41k | €39k |
| Töötajaid 2022 | 19 | 19 | 19 | 21 |
Tegevusload (1)
Majandustegevuse register · 15 h tagasiAjalugu (17)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 8
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 10116560 / 8 · Olek: Jõustunud
01.02.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 7
01.02.2019
Muutmiskanne
Ä 10116560 / 7 · Olek: Jõustunud
14.01.2019
Muutmiskanne
Kanne nr 6
Näita ülejäänud 12 sündmust
14.01.2019
Muutmiskanne
Ä 10116560 / 6 · Olek: Jõustunud
17.12.2018
Muutmiskanne
Ä 10116560 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
17.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
17.01.2018
Muutmiskanne
Ä 10116560 / 5 · Olek: Jõustunud
30.11.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
30.11.2017
Muutmiskanne
Ä 10116560 / 4 · Olek: Jõustunud
15.10.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 3
15.10.2012
Muutmiskanne
Ä 10116560 / 3 · Olek: Jõustunud
22.05.2008
Muutmiskanne
Kanne nr 2
22.05.2008
Muutmiskanne
Ä 116560 / 2 · Olek: Jõustunud
04.03.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
04.03.2008
Esmakanne
Ä 116560 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 2 ettevõttes.
Indrek KoppelJuhatuse liige, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet