Üldandmed
Äriregister · 1 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 07.04.2008Äriregister
- Aadress
- Salu tn 8ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefonid
- +372 7996771 · +372 5201977 · +372 5141122Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 95311 — Mootorsõidukite remont ja hooldusÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101811622MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan (3)
Äriregister · 1 h tagasiAsutajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiOsanikud (2)
Äriregister · 1 h tagasiTegelikud kasusaajad (2)
Äriregister · 1 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 76 537 € | 18 637 € | 27 907 € | €45k | 2 | 26.05.2025 |
| 2023 | 62 011 € | −4448 € | 9269 € | €26k | 2 | 25.06.2024 |
| 2022 | 60 438 € | −2767 € | 13 717 € | €29k | 2 | 21.05.2023 |
| 2021 | 54 282 € | −4153 € | 16 484 € | €19k | 2 | 10.08.2022 |
| 2020 | 42 344 € | 1274 € | 20 637 € | €22k | 2 | 01.10.2021 |
| 2019 | 43 744 € | 1251 € | 19 363 € | €20k | 1 | 29.10.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 11 749 € | 2010 € | 706 € | 2 |
| 2025 | 88 168 € | 10 180 € | 4142 € | 2 |
| 2024 | 63 744 € | 9153 € | 3583 € | 2 |
| 2023 | 63 031 € | 12 496 € | 7663 € | 2 |
| 2022 | 64 922 € | 9155 € | 5064 € | 3 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €12k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €2k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | 706 € | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 2 | — | — | — |
| Käive 2025 | €18k | €14k | €25k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €3k | €2k | 0 € | €5k |
| Tööjõumaksud 2025 | 830 € | 920 € | €1k | €1k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 3 | 2 |
| Käive 2024 | €3k | €6k | €31k | €24k |
| Riigimaksud 2024 | €1k | 660 € | €5k | €3k |
| Tööjõumaksud 2024 | €1k | 557 € | 854 € | 987 € |
| Töötajaid 2024 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €11k | €15k | €18k | €19k |
| Riigimaksud 2023 | €2k | €3k | €4k | €4k |
| Tööjõumaksud 2023 | €1k | €2k | €2k | €2k |
| Töötajaid 2023 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2022 | €12k | €10k | €22k | €21k |
| Riigimaksud 2022 | €2k | €1k | €3k | €3k |
| Tööjõumaksud 2022 | €2k | €1k | 915 € | €1k |
| Töötajaid 2022 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Ajalugu (17)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 7
02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20041161 / 9 · Olek: Jõustunud
22.05.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
22.05.2023
Muutmiskanne
Ä 20041161 / 8 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
Näita ülejäänud 12 sündmust
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20041161 / 7 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20041161 / 6 · Olek: Jõustunud
01.09.2016
Muutmiskanne
Kanne nr 3
01.09.2016
Muutmiskanne
Ä 20041161 / 5 · Olek: Jõustunud
09.07.2014
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.07.2014
Muutmiskanne
Ä 20041161 / 4 · Olek: Jõustunud
23.10.2013
Kandemääruse tühistamine: majandusaasta aruanne esitamata
Ä 20041161 / 3 · Olek: Jõustunud
19.06.2013
Korraldav määrus
Ä 20041161 / M2 · Olek: Jõustunud
16.02.2012
Toimiku dokumentide kontroll
Ä 20041161 / M1 · Olek: Puudused kõrvaldatud
07.04.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
07.04.2008
Esmakanne
Ä 41161 · Olek: Jõustunud
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 4 ettevõttes.
Jüri SaanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte
Merike SaanJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 50%, Tegelik kasusaaja · 2 muud ettevõtet
Jarno SaanJuhatuse liige · 1 muu ettevõte