Üldandmed
Äriregister · 35 min tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 24.03.2008Äriregister
- Aadress
- Nõlva tn 9, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, 10416 Harju maakondADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 56999067Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 85519 — Muu spordiõpeÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101218403MTA · käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2812,00 ۀriregister
Juhtorgan
Äriregister · 35 min tagasiOsanikud (3)
Äriregister · 35 min tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 35 min tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 4 päeva tagasiKäive · 2019–2024
€482kviimane
€1.0m€500k0
201920222024
Puhaskasum · 2019–2024
€9kviimane
€50k€-25k€-100k
201920222024
| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 482 213 € | 8647 € | 101 779 € | €129k | 5 | 30.05.2025 |
| 2023 | 464 528 € | 35 433 € | 93 132 € | €112k | 5 | 27.06.2024 |
| 2022 | 555 193 € | 21 432 € | 57 699 € | €93k | 5 | 28.06.2023 |
| 2021 | 319 745 € | 1874 € | 36 267 € | €106k | 5 | 29.06.2022 |
| 2020 | 267 015 € | 868 € | 34 393 € | €113k | 5 | 28.06.2021 |
| 2019 | 308 565 € | −50 497 € | 33 525 € | €150k | 6 | 08.11.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga€200k€100k0
20222023202420252026
| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 143 011 € | 22 220 € | 12 612 € | 6 |
| 2025 | 597 462 € | 91 694 € | 46 392 € | 6 |
| 2024 | 508 238 € | 64 258 € | 33 945 € | 7 |
| 2023 | 498 462 € | 65 437 € | 33 901 € | 7 |
| 2022 | 584 076 € | 73 541 € | 31 971 € | 7 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €143k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €22k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €13k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | 6 | — | — | — |
| Käive 2025 | €148k | €145k | €158k | €146k |
| Riigimaksud 2025 | €19k | €20k | €23k | €30k |
| Tööjõumaksud 2025 | €8k | €11k | €13k | €13k |
| Töötajaid 2025 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive 2024 | €135k | €141k | €114k | €119k |
| Riigimaksud 2024 | €16k | €19k | €14k | €15k |
| Tööjõumaksud 2024 | €8k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2024 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive 2023 | €141k | €124k | €112k | €121k |
| Riigimaksud 2023 | €17k | €15k | €16k | €18k |
| Tööjõumaksud 2023 | €9k | €9k | €8k | €8k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 6 | 7 | 7 |
| Käive 2022 | €115k | €170k | €138k | €160k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €22k | €19k | €16k |
| Tööjõumaksud 2022 | €6k | €9k | €9k | €9k |
| Töötajaid 2022 | 7 | 7 | 7 | 7 |
Tegevusload (2)
MTR · 1 päeva tagasiToetused (1 · €8k)
EIS + PRIA + Kohesio + TöötukassaTöötukassaTöötasu hüvitis 2.0 (COVID-19)Eesti Töötukassa2021
7733 €
Ajalugu
viimased 2 aastat · MTA + ÄR + MTR + Riigihanked2026
- 10.05.2026Uus MTR tegevusluba2×ava ›
- Tegevusluba · Relvaohutus · GVM000236
- Majandustegevusteade · FKH000554
2025
- 25.11.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Kanne nr 14 · kanne
- Ä 10116615 / 14 · Olek: Jõustunud
- 07.11.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Kanne nr 13 · kanne
- Ä 10116615 / 13 · Olek: Jõustunud
- 31.10.2025Sai osanikuks2×ava ›
- Gerda Maria Adrik · · 41 %
- Tõnu Adrik · · 54 %
- 31.10.2025Muutmiskanne2×ava ›
- Kanne nr 12 · kanne
- Ä 10116615 / 12 · Olek: Jõustunud
- 30.05.2025Esitati 2024. aasta aruanneKäive 482 213 €
2024
- 27.06.2024Esitati 2023. aasta aruanneKäive 464 528 €
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 5 ettevõttes.
Tõnu AdrikJuhatuse liige, Osanik 54%, Tegelik kasusaaja · 4 muud ettevõtet
Gerda Maria AdrikOsanik 41% · 1 muu ettevõte