Üldandmed
Äriregister · 4 h tagasi- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Esmaregistreerimise kuupäev
- 09.06.2008Äriregister
- Aadress
- Paala tn 10ADS / Äriregister
- E-post
- [email protected]Äriregister
- Telefon
- +372 5217853Äriregister
- Põhitegevusala
- EMTAK 02201 — MetsavarumineÄriregister · MTA
- KMKR number
- EE101623629MTA · käibemaksukohustuslane
Juhtorgan
Äriregister · 4 h tagasiAsutajad
Äriregister · 4 h tagasiOsanikud
Äriregister · 4 h tagasiTegelikud kasusaajad
Äriregister · 4 h tagasiAruanded (6)
Äriregister majandusaasta aruanded · 1 päeva tagasi| Aasta | Müügitulu | Kasum | Omakapital | Varad | Töötajaid | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 253 825 € | −20 563 € | 76 719 € | €265k | 6 | 01.07.2025 |
| 2023 | 349 722 € | 37 716 € | 107 629 € | €193k | 8 | 30.05.2024 |
| 2022 | 259 750 € | 1390 € | 79 794 € | €202k | 7 | 15.04.2023 |
| 2021 | 292 991 € | 29 113 € | 80 405 € | €107k | 7 | 06.07.2022 |
| 2020 | 275 910 € | 26 670 € | 51 292 € | €70k | 7 | 12.07.2021 |
| 2019 | 213 763 € | 6078 € | 27 622 € | €45k | 7 | 20.03.2020 |
Originaalfailid (PDF, XBRL) — Äriregistris.Vaata aruandeid Äriregistris
Maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet · 10.04.2026 seisuga| Aasta | Käive (a) | Riigimaksud | Tööjõumaksud | Töötajaid (Q4) |
|---|---|---|---|---|
| 2026I kv | 60 020 € | 15 447 € | 5917 € | — |
| 2025 | 157 062 € | 50 628 € | 36 407 € | 1 |
| 2024 | 246 212 € | 64 771 € | 47 974 € | 2 |
| 2023 | 391 154 € | 118 349 € | 68 041 € | 2 |
| 2022 | 299 243 € | 65 717 € | 48 505 € | 6 |
Kvartali jaotus
| Aasta | Q1 | Q2 | Q3 | Q4 |
|---|---|---|---|---|
| Käive 2026 | €60k | — | — | — |
| Riigimaksud 2026 | €15k | — | — | — |
| Tööjõumaksud 2026 | €6k | — | — | — |
| Töötajaid 2026 | — | — | — | — |
| Käive 2025 | €25k | €82k | €18k | €31k |
| Riigimaksud 2025 | €7k | €18k | €10k | €16k |
| Tööjõumaksud 2025 | €11k | €11k | €4k | €10k |
| Töötajaid 2025 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive 2024 | €18k | €111k | €47k | €70k |
| Riigimaksud 2024 | €12k | €28k | €18k | €6k |
| Tööjõumaksud 2024 | €10k | €13k | €13k | €12k |
| Töötajaid 2024 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Käive 2023 | €82k | €118k | €91k | €100k |
| Riigimaksud 2023 | €27k | €29k | €37k | €25k |
| Tööjõumaksud 2023 | €18k | €17k | €21k | €12k |
| Töötajaid 2023 | 7 | 4 | 3 | 2 |
| Käive 2022 | €66k | €65k | €93k | €75k |
| Riigimaksud 2022 | €16k | €2k | €29k | €19k |
| Tööjõumaksud 2022 | €11k | €9k | €16k | €12k |
| Töötajaid 2022 | 2 | 3 | 2 | 6 |
Riigihanked (7 · €4.9m)
Riigihangete register · 4 h tagasi| Kuupäev | Hange | Ostja | Summa |
|---|---|---|---|
| 20.02.2024 | Istutustööd Kagu piirkonnas 2024 | Riigimetsa Majandamise Keskus | — |
| 24.08.2022 | Võsasaetööd RMK Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2022-2026 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2 000 000 € |
| 29.08.2022 | Võsasaetööd RMK Edela metsakasvatuse piirkonnas 2022-2026 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 2 000 000 € |
| 20.03.2022 | Võsasaetööd Kagu metsakasvatuse piirkonnas 2022 - 2025 (2) | Riigimetsa Majandamise Keskus | 242 307 € |
| 27.04.2020 | Võsasaetööd 2020-2021 | Riigimetsa Majandamise Keskus | 105 000 € |
Näita ülejäänud (2)
| 30.03.2020 | Istutustööd 2020-2023 Kagu piirkonnas II | Riigimetsa Majandamise Keskus | 140 000 € |
| 27.02.2020 | Istutustööd 2020-2023 Kagu piirkonnas | Riigimetsa Majandamise Keskus | 450 000 € |
Ajalugu (12)
Äriregister kanded02.09.2023
Muutmiskanne
Ä 20041597 / 6 · Olek: Jõustunud
02.09.2023
Muutmiskanne
Kanne nr 6
18.01.2018
Muutmiskanne
Ä 20041597 / 5 · Olek: Jõustunud
18.01.2018
Muutmiskanne
Kanne nr 5
06.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20041597 / 4 · Olek: Jõustunud
Näita ülejäänud 7 sündmust
06.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 4
04.12.2017
Muutmiskanne
Ä 20041597 / 3 · Olek: Jõustunud
04.12.2017
Muutmiskanne
Kanne nr 3
16.04.2012
Muutmiskanne
Ä 20041597 / 2 · Olek: Jõustunud
16.04.2012
Muutmiskanne
Kanne nr 2
09.06.2008
Esmakanne
Ä 41597 · Olek: Jõustunud
09.06.2008
Esmakanne
Kanne nr 1
Seotud ettevõtted
Sama isiku kauduKäesoleva ettevõtte seotud isikutel on rolle veel 1 ettevõttes.
Peeter PeussaJuhatuse liige, Asutaja, Osanik 100%, Tegelik kasusaaja · 1 muu ettevõte